نسخه اصلی و کامل مستند راز (30 قسمت)
  10
4   266.2 k 

amirsaeed_nk: شاید به قانون جذب اعتقاد نداشته باشید، اما با ضرب المثل «خواستن توانستن است»، بزرگ شده‌اید. قانون جذب باوری نوین و بنیادین بوده که در جوامع با «کتاب راز»، سر زبان‌ها افتاد. قانون جذب، تفاوت چندانی با غول چراغ جادوی قصه‌ها ندارد! اگر به این قانون اعتقاد داشته باشید، زندگی‌تان به شکل حیرت انگیزی دستخوش تحولات خوب می‌شود. به محضی که تصمیم بگیرید که دقیقا چه می‌خواهید، اقبال به شما رو کرده و کاینات شما را فرا می‌خواند.

چرا کتاب راز؟
واقعیت این است که مخاطبان کتاب راز راندا برن، دو گروه کاملا مختلف را شامل می‌شود؛ یک گروه طرفداران پر و پا قرص آن قرار دارند که دار و ندار خود را مدیون تغییر دیدگاه ناشی از این کتاب هستند، و گروه دیگر محتوای این کتاب را از بیخ و بن مهمل می‌دانند.
قضاوت را به خود شما می‌سپاریم تا با تماشای مستند راز 30 ساعته، بدون سانسور سر از محتوای این کتاب درآورید. با توجه به این که کتاب راز کمی سانسور شده است، توصیه می‌کنیم که مشاهده مستند را جایگزین مطالعه کتاب نمایید.
آیا قانون جذب واقعیت دارد؟
همانطور که گفتیم، قانون جذب تفکر جدیدی نیست که به زندگی‌مان رسوخ کرده باشد؛ قانون جذب را بارها و بارها با خواستن توانستن است، تمرین کرده‌ایم. منفی بافی در طولانی مدت، مغز را به افکار بد عادت می‌دهد. در مقابل آن، مثبت اندیشی انرژی شما را بالا نگه می‌دارد. فهوای کلام کتاب راز یا مستند راز، چیزی فراتر از این بدیهیات نیست.
مخالفت با قانون جذب، نتیجه کج فهمی‌ها است. این که بنشینید و به چیزهای خوب فکر کنید، معجزه‌ای رخ نمی‌دهد. شاید بهتر باشد بگوییم تصمیمات و عملکرد شما در زندگی، محصول افکار شما است. تمام دستاوردهای بزرگ بشریت، در ابتدا چیزی به جز یک ایده ذهنی نبوده‌اند. افکار بزرگ، دستاوردهای بزرگ را می‌سازد!

برای دانلود این مستند ارزشمند، لازم است اطلاعات این بیت را زیر قیمت خریداری نمایید.

3 هفته پیش
logo
گروه مشاوران بورس ایران

فروش موفق: 27
سطح فعالیت: 3
عضو یوزبیت از ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
آخرین فعالیت در 4 ساعت قبل
خرید اطلاعات کامل این بیت، با پرداخت 18 یوز
پرداخت امن

🛡️ پرداخت ها در یوزبیت به صورت امن انجام می شود. اطلاعات بیشتر