درباره ما


ما یک سایت نیستیم. در واقع یوزبیت نسل جدیدی از شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم است که متمرکز بر حوزه تجارت اطلاعات و تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند. این شبکه با بهر‌گیری از تکنولوژی‌های روز یک بستر امن برای تجارت الکترونیک بدون محدودیت‌های مرزی را به ساده‌ترین روش ممکن فراهم آورده است که خوشبختانه بهر‌برداری از آن برای هر کاربر با هر سطح دانش و اطلاعات فراهم شده است.
ما باور داریم گنجینه اصلی اطلاعات و دانش به شکل‌های گوناگون در ذهن‌های تک‌تک افراد کره زمین ذخیره شده است. از اطلاعات و دانشی حرف می‌زنیم که اغلب افراد تمایلی به انتشار رایگان آن ندارند. یوزبیت تمام تلاش خود را می‌کند تا با فراهم آوردن شرایط مناسب، دسترسی به این گنجینه اطلاعاتی را برای همه میسر نماید. هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر می‌داریم و تلاش می‌کنیم.
ما برای همه امکاناتی را فراهم می‌آوریم تا بتوانند خود را بشناسند، رشد دهند، رویای خود را بسازند، مدیریت کنند، و به رویای خود برسند. ما کمک می‌کنیم افراد ارزش و قابلیت‌های خود را نشان دهند و سطح اطلاعات و دانش خود را ارتقا دهند.
یوزبیت سعی دارد کاربرد‌های تکنولوژی روز مانند اینترنت، هوش مصنوعی، بلاک چین، اینترنت اشیا، کلان داده، گیمیفیکیشن و ... را برای افراد جامعه به منظور رشد سطح اطلاعات جهانی‌ ساده نماید.
اگر اطلاعات، دانش، خدمات و یا مهارت‌هایی دارید که احساس می‌کنید تقاضا برای آن وجود دارد می‌توانید همین امروز این فرصت را غنیمت بشمارید و آن را در شبکه یوزبیت به ازای دریافت هزینه یا به صورت رایگان با دنیا به اشتراک گذاشته و کسب درآمد پایدار خود را شروع نمایید.