yoozbit-developers

اقتصاد غیرمتمرکز(DeFi) یوزبیت

زیرساخت‌های مالی شبکه یوزبیت با رویکرد تمرکز زدایی، تماما توسط فناوری بلاک‌چین پیاده شده است. به واسطه ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاک‌چین، همه کاربران شبکه می‌توانند با خیال آسوده، دارایی‌های تحت مدیریت خود را ذخیره، مبادله و یا سرمایه‌گذاری کنند و نسبت به سیستم مالی سنتی، بازده و سودآوری بیشتری را شاهد باشند. از آنجا که هیچ موسسه یا شرکت واسطی وظیفه‌ی مدیریت دارایی‌های کاربران را بر عهده ندارد، کنترل کامل دارایی‌ها در دستان کاربران خواهد بود.

تمام پروتکل‌های استفاده شده در سیستم اقتصادی غیرمتمرکز یوزبیت، منبع باز (Open Source) هستند؛ این ویژگی باعث شده که توسع‌دهندگان سراسر ایران و جهان بتوانند با همکاری یکدیگر، به اقتصاد غیرمتمرکز یوزبیت متصل شوند و آن را گسترش دهند. همین دو مولفه کافی است تا اعلام کنیم یوزبیت لقب «اولین استارتاپ ایرانی با اقتصاد غیرمتمرکز(DeFi)» را به نام خود ثبت کرده است.

یوز؛ اعتبار غیرمتمرکز از جنس اطلاعات

با پیاده سازی زیرساخت‌های مالی شبکه یوزبیت توسط فناوری بلاک‌چین، یک آیتم غیرمتمرکز (Decentralized Item) به نام یوز (YOOZ) با علامت اختصاری (YZC) پدید آمده است. پیاده‌سازی یوز توسط زبان برنامه نویسی Solidity و با استانداردهای ERC20 و TRC20 بوده که به صورت ترکیبی بر بستر بلاک‌چین های اتریوم و ترون انجام گرفته است. توکن یوز به تعداد محدود 21 میلیون واحد تولید شده ولی به صورت کامل و مستقیم عرضه نمی‌شود. زمانی که یک بسته اطلاعات دیجیتال بین دو نود در شبکه یوزبیت جاری شود، توکن یوز آزاد خواهد شد.

ارزش ذاتی توکن یوز به عنوان یک دارایی غیرمتمرکز، با ارزش اطلاعات (VoI) رابطه مستقیم دارد. علاوه بر این مولفه‌های دیگری مانند غیرقابل مصادره بودن، تصاحب و بهره‌وری غیرمتمرکز از شبکه یوزبیت، چارچوب‌های نظارتی شفاف و تبادل پذیری از جمله مواردی است که باعث ایجاد این دارایی ارزشمند شده که با گذر زمان و رشد شبکه، ارزش آن افزایش می‌یابد.

نام یوز
نماد YZC
الگوریتم ها ERC20 - TRC20
بلاک ها‌چین ETHEREUM - TRON
کل یوز تولید شده 21,000,000 YZC
تعداد یوز در گردش 313,670 YZC


yoozbit-developers

کسب توکن یوز با تولید اطلاعات

الگوریتم ارزش‌گذاری و آزادسازی توکن یوز، بر اساس تولید اطلاعات بنا شده است. در این الگوریتم، تعداد باقی مانده از توکن‌های بلوکه شده در قرارداد هوشمند یوز، بر اساس روش تایید ارزش اطلاعات، قابل آزادسازی هستند. در واقع در این الگوریتم، ماهیت یوز، نمایی از جریان اطلاعات خواهد بود که باعث ارزشمندی آن می‌شود. با توجه به اینکه فقط تعداد 21 میلیون یوز ایجاد شده و جهت هماهنگی نرخ آزادسازی یوز و ارزش یوز، پس از آزادسازی هر 3 میلیون توکن یوز، میزان پاداش دهی شبکه نصف خواهد شد.

باتوجه به اینکه تمام ارکان شبکه یوزبیت بر اساس توکن یوز بنا شده، روش‌های دیگری نیز برای کسب یوز فراهم آمده که عموما از منابعی مانند ایردراپ، اسپانسری تیم یوزبیت و دیگر کاربران تامین می‌شوند.

yoozbit-developers

بازار امن خرید و فروش یوز

توکن یوز باتوجه به اینکه روی بلاک‌چین اتریوم پیاده شده است مانند دیگر توکن‌ها می‌توانند در تمام صرافی‌های بین المللی لیست و خریدوفروش شود. افزون بر این در سایتتاکید این نکته ضروری است که توکن یوز بر بستر بلاک چین اتریوم پیاده شده و مانند دیگر توکن ها، میتواند در تمام صرافی های بین المللی لیست و خریدوفروش شود. افزون بر این در سایت یوزبیت بازاری امن جهت تبدیل مستقیم توکن یوز به دارایی هایی مثل تومان، بیت کوین، اتریوم و... فرآهم است. تاکید این نکته ضروری است که توکن یوز بر بستر بلاک‌چین اتریوم پیاده شده و مانند دیگر توکن‌ها، می‌تواند در تمام صرافی‌های بین المللی لیست و خریدوفروش شود. افزون بر این در سایت یوزبیت بازاری امن جهت تبدیل مستقیم توکن یوز به دارایی‌هایی مثل تومان، بیت کوین، اتریوم و... فرآهم است.

با توجه به اینکه توکن یوز با استانداردهای ERC20 و TRC20 ایجاد شده، می‌تواند در تمام صرافی‌های غیرمتمرکزی مانند جاست سوآپ فورک دلتا، اتردلتا، یونی سوآپ و... خرید و فروش و مورد استفاده قرار گیرد.

رابط بازرگانی اطلاعات؛ مکانی برای تبادل اطلاعات، تجارت الکترونیک و آگاهی بیشتر

یوزبیت بهترین مکان برای اشتراک و تبادل انواع مهارت و اطلاعات برای سازماندهی زندگی آگاهانه است. در این پلتفرم، تبادل اطلاعات، خرید و فروش مهارت و اطلاعات، فروش آنلاین، شبکه‌سازی و بازاریابی آنلاین، تبلیغات و برندسازی، کسب‌درآمد آنلاین و معامله‌گری را به آسانی انجام دهید.

globessl enamad logo-samandehi

تمامی حقوق برای شرکت برخط سازان اطلاعات يوز (یوزبیت) با شماره ثبت ۸۴۳۱ محفوظ است