yoozbit

از اتصال به شبکه آنلاین اطلاعات نفع ببرید

یوزبیت یک پلتفرم جذاب برای تبادل انواع اطلاعات به صورت آنلاین است. در این شبکه با بهره‌گیری از امکانات وب اپلیکیشن یوزبیت، شرایط مهیا است تا هر کاربر به شبکه آنلاین اطلاعات دسترسی داشته و به تبادل اطلاعات بپردازد. به‌عبارت دیگر، شبکه آنلاین اطلاعات یوزبیت، مجموعه‌ای از تمام افراد شبکه است که توسط وب اپلیکیشن یوزبیت به صورت هوشمند و غیرمتمرکز، مرتبط و مدیریت می‌شود.

یوزبیت بهترین مکان برای اشتراک و تبادل انواع دانش و اطلاعات به صورت رایگان یا در ازای دریافت هزینه است. در این پلتفرم می‌توانید تبادل رایگان اطلاعات، خرید و فروش اطلاعات، کسب درآمد اینترنتی، ایجاد تکلیف آنلاین، بازاریابی، تبلیغات و برندسازی و... را به آسانی انجام دهید.

امکانات ویژه یوزبیتyoozbit-features
تبادل اطلاعات

زیرساخت‌های وب‌اپلیکیشن یوزبیت به صورت هدفمند برای تسهیل تبادل انواع اطلاعات بین کاربران خلق شده‌است. کاربران از طریق امکانات فراهم آمده به آسانی می‌توانند اطلاعات عمومی و تخصصی خود را به صورت رایگان یا در ازای دریافت هزینه منتشر نمایند.

internet
خرید و فروش امن

با عضویت در شبکه یوزبیت شما رایگان صاحب یک فروشگاه اینترنتی می‌شوید که از طریق آن می‌توانید اقدام به فروش انواع اطلاعات، محتوا و فایل نمایید. همچنین سیستم پرداخت امن یوزبیت امکان خرید و فروش آنلاین را بدون نگرانی برای شما فراهم می‌آورد.

data
بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین یکی از زیرساخت‌های خلاقانه یوزبیت است. با این امکان کاربران می‌توانند دوستان و آشنایان خود را به شبکه اطلاعات یوزبیت دعوت نمایند و علاوه بر دریافت پورسانت (فقط در یک سطح) از فعالیت اعضای شبکه خود، ارتباطی مداوم و دائمی با آنها داشته باشند.

operator
تبلیغات و برندسازی

فضای بزرگ شبکه و امکانات تعبیه شده در وب‌اپلیکیشن یوزبیت، فرصت مناسبی برای شروع تبلیغات اینترنتی و برندسازی فراهم آورده‌است. کسب‌وکارها و برندهای شخصی با یوزبیت به آسانی می‌توانند تبلیغات هوشمند و هدفمند برند خود را آغاز نمایند.

secure
کسب‌درآمد آنلاین

وب‌اپلیکیشن یوزبیت تمام آنچه برای شروع کسب‌درآمد آنلاین نیاز دارید برای شما فراهم آورده‌است. هر کاربر می‌تواند با فعالیت در شبکه، کسب‌درآمد خود را شروع کند و با بهره‌گیری از عنصر خلاقیت، مطالعه و تلاش درآمد خود را رشد دهد.

users
دارایی غیرمتمرکز

یوزبیت با بهره‌گیری از فناوری بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند یک دارایی مجازی داخلی پیاده نموده‌است. این دارایی به ازای صرفا فعالیت کاربران اولیه شبکه یوزبیت به آنها پاداش داده شده است و صرفا برای استفاده غیرمتمرکز از خدمات داخلی یوزبیت است.

yoozbit-developers

دارایی غیرمتمرکز یوز

به منظور تشویق و افزایش وفاداری کاربران شبکه یوزبیت و همچنین فرآهم آوری شرایط استفاده از خدمات و زیرساخت پلتفرم یوزبیت برای جهانیان بدون محدودیت و تحریم، از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند کمک گرفتیم. همین موضوع باعث خلق یک آیتم مجازی و غیرمتمرکز داخلی (Decentralized Virtual Item) با نام یوز شده است. پیاده‌سازی یوز توسط زبان برنامه نویسی Solidity و با استاندارد TRC-20 بر روی بلاک‌چین‌ ترون می‌باشد.

این دارایی غیرمتمرکز، صرفا رمزکلید استفاده از خدمات داخلی و زیرساخت شبکه اطلاعات یوزبیت است و هیچ کاربردی خارج از پلتفرم یوزبیت نداشته و نخواهد داشت. در واقع کاربرانی که دارایی غیرمتمرکز یوز را کسب کنند در هر زمان و مکان از دنیا می‌توانند از خدمات شبکه یوزبیت استفاده نمایند.

یوز؛ دارایی غیرمتمرکز داخلی پلتفرم یوزبیت

در ابتدای راه اندازی پلتفرم یوزبیت، دارایی غیرمتمرکز یوز به تعداد محدود 21 میلیون واحد تولید شد و به کاربران اولیه شبکه یوزبیت به ازای انجام فعالیت در پلتفرم پاداش داده شد. درواقع کاربران با تولید انرژی دیجیتال در شبکه یوزبیت میتوانستند اقدام به آزاد سازی یوز کنند و با استفاده از این دارایی از خدمات و زیرساخت پلتفرم یوزبیت به صورت رایگان استفاده نمایند.

در تاریخ 29 شهریور ماه 1400 طبق این اطلاعیه فرآیند آزاد سازی (پاداش دهی) یوز برای همیشه متوقف و یوزهای باقی مانده سوزانده و از گردش خارج شد. پس از این تاریخ هیچ یوزی به هیچ شکلی توسط تیم یوزبیت عرضه نخواهد شد چرا که دیگر یوزی جهت عرضه وجود ندارد و تنها عرضه کننده یوز، کاربرانی هستند که قبلا آن را به روش های گوناگون بدست آورده اند.

نام یوز
نماد YZC
الگوریتم TRC-20
بلاک‌چین TRON
کل یوز تولید شده 21,000,000 YZC
تعداد یوز سوزانده شده 20,579,059 YZC لینک تراکنش
تعداد یوز در شبکه 376,172 YZC


yoozbit-developers

کاربردهای یوز

دارایی غیرمتمرکز یوز یک رمزارز نیست و صرفا یک دارایی داخلی در پلتفرم یوزبیت است. این دارایی امکان استفاده از تمام خدمات و زیرساخت یوزبیت را همراه با تخفیف به صورت غیرمتمرکز فراهم می سازد. این خدمات شامل تبلیغات در شبکه، ارتقا عضویت، ایجاد تکلیف اجتماعی و... می باشد که به صورت روزافزون بر این خدمات افزوده خواهد شد.

با توجه به اینکه دارایی غیرمتمرکز یوز با استاندارد TRC-20 ایجاد شده، می‌تواند در تمام اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بلاک چین ترون مانند جاست سوآپ و... مورد استفاده قرار گیرد.

رابط بازرگانی اطلاعات؛ مکانی برای تبادل اطلاعات، تجارت الکترونیک و آگاهی بیشتر

یوزبیت بهترین مکان برای اشتراک و تبادل انواع دانش و اطلاعات به صورت رایگان یا در ازای دریافت هزینه است. در این پلتفرم می‌توانید تبادل رایگان اطلاعات، خرید و فروش اطلاعات، کسب درآمد اینترنتی، ایجاد تلکیف آنلاین، بازاریابی، تبلیغات و برندسازی و... را به آسانی انجام دهید.

globessl logo-samandehi enamad

تمامی حقوق برای شرکت برخط سازان اطلاعات يوز (یوزبیت) با شماره ثبت ۸۴۳۱ محفوظ است