سوالات متداول


یوزبیت یک پلتفرم و شبکه تجارت الکترونیک است که کسب درآمد از اینترنت را بصورت آسان شده در دسترس کاربران ایرانی قرار میدهد. هر کاربر با استفاده از ظرفیت ها و استعداد های خود می تواند اقدام به ایجاد کسب و کار و کسب درآمد در شبکه یوزبیت نماید. برای آشنایی بیشتر با یوزبیت می توانید مقاله یوزبیت چیست؟ را مطالعه نمایید.
یوز یک قرارداد هوشمند تحت بلاکچین بین کاربران و پلتفرم یوزبیت می باشد که یوزبیت را موظف به پذیرش و ارائه خدمات با شرایط ویژه به دارندگان یوز به صورت خودکار می نماید. پشتوانه یوز توکن هایی یکتا می باشد که بر اساس استاندارد ERC-20 بر بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده اند. توکن های یوز به تعداد محدود 21 میلیون، ساخته شده اند و قابل انتقال به کیف پول های اتریوم می باشد. درواقع یوز به مثابه سهام دیجیتال یوزبیت می باشد و دارندگان یوز، سهام داران یوزبیت به حساب می آیند. طبیعی است با رشد یوزبیت علاوه بر افزایش ارزش با توجه به میزان سهام در سود و خود یوزبیت شریک خواهند بود.
بهره گیری از بلاکچین این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا بتوانند یوز های خود را بین کیف پول های مختلف از طریق پلتفرم یوزبیت یا بلاکچین منتقل نمایند.
مشاهده قرارداد هوشمند یوز
بهترین کیف پول برای توکن های یوز MyEtherWallet می باشد.
یوز در حال حاضر قیمت گذاری نشده است و صرفا رایگان توسط یوزبیت به عنوان پاداش امور تعیین شده ای عرضه می شود. در حال حاضر دارندگان یوز تعیین کننده ارزش یوز هستند.
به استناد قرارداد هوشمند بین یوزبیت و کاربران، پلتفرم یوزبیت موظف به پذیرش یوز و ارائه خدمات با شرایط ویژه به یوز می باشد. درحال حاضر با یوز میتوان با اعضای شبکه خود ایجاد گفتگو اختصاصی نمایید. با رشد و توسعه پلتفرم یوزبیت کاربرد های یوز افزایش پیدا خواهد کرد. قابل بیان میباشد یوز قابلیت انتقال به غیر را از طریق سایت و همچنین بر بستر امن بلاک چین را دارد.
یوزبیت درواقع یک پلتفرم رو به رشد و در حال توسعه می باشد و نسخه نهایی برای آن تعریف نشده است. تیم توسعه یوزبیت متعهد شده است پلتفرم یوزبیت را همگام با تکنولوژی، خدمات خود را رشد می دهد.
در یوزبیت ایمیل هر شخص به مثابه هویت کاربر می باشد، لذا ایمیل فقط از طریق پشتیبانی قابل تغییر می باشد. برای تغییر ایمیل از طریق پنل کاربری خود به پشتیبانی تیکت دهید.
برای استفاده از امکانات یوزبیت باید ابتدا در سایت عضو شوید. برای عضویت در سایت حتما یک ایمیل معتبر وارد کنید زیرا در آینده و برای کسب درآمد به آن نیاز خواهید داشت. پس از ثبت نام، از طرف سایت برای شما یک ایمیل تاییدیه ارسال میشود. باید مراحل ذکر شده در ایمیل ارسالی را طی کنید تا ایمیل حساب کاربری شما تایید شود. تبریک میگوییم! حالا شما رسما عضو شبکه بزرگ تجارت الکترونیک ایران هستید و میتوانید پشت سیستم کامپیوتری خود بنشینید یا موبایلتان را در دست بگیرید و پول دربیاورید.
اگر ایمیل تایید برای شما ارسال نشده است باید ابتدا مطمئن شوید که ایمیل خود را بطور صحیح وارد کرده اید. اگر ایمیل شما بدرستی در سایت وارد شده بود اما ایمیلی دریافت نکردید ممکن است ایمیل در پوشه هرزنامه یا اسپم ایمیل شما باشد پس حتما این قسمت در ایمیل خود را چک کنید. ضمنا میتوانید از طریق لینک ارسال ایمیل در پنل کاربری خود اقدام به ارسال دوباره ایمیل تایید نمایید. در صورتی که همچنان ایمیل برای شما ارسال نشد لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید
اگر ایمیل تایید برای شما ارسال نشده است باید ابتدا مطمئن شوید که ایمیل خود را بطور صحیح وارد کرده اید. اگربه دلیل برخی مسائل امنیتی امکان تغییر ایمیل توسط کاربر وجود ندارد. لطفا برای تغییر ایمیل خود از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نمایید.
مارکت یوزبیت درواقع دفتر کار کاربران سایت است. در این قسمت بازاریابان میتوانند محصولات و درصد بازاریابی هر محصول را مشاهده کرده و از طریق لینک اختصاصی هر محصول اقدام به بازاریابی کرده و به ازای هر فروش پورسانت دریافت کنند. همچنین دارندگان محصول میتوانند محصول یا خدمات مورد نظر خود را در مارکت ثبت کرده و منتظر بمانند تا بازاریابان فعال یوزبیت محصول را بفروشند. بازاریابان شبکه ساز نیز میتوانند از طریق مارکت شبکه خود را مشاهده، مدیریت و کنترل نمایند و همچنین آمار فعالیت شبکه خود را نیز آنالیز کنند. بزودی امکانات ویژه و کاربردی زیادی به مارکت اضافه خواهد شد.
در سایت یوزبیت کاربران ضمن شبکه سازی و گسترده کردن شبکه خود، درآمدزایی نیز میکنند. برای شبکه سازی و کسب درآمد ریالی از طریق یوزبیت، کاربر باید مبلغ بسیار جزیی پرداخت کند تا حساب عادی خود را به حساب ویژه تبدیل نماید و سپس شروع به شبکه سازی کند، به همین منوال در صورت ارتقای حساب هر یک زیرمجموعه هایتان شما هم پورسانت دریافت میکنید. فقط در ازای ارتقای عضویت زیرمجموعه!!! برای مطالعه و دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد حتما صفحه بازاریابی و شبکه سازی را بخوانید
یوزبیت در ابتدای هر فصل اقدام به برگزاری مسابقاتی به جهت قدردانی از زحمات نفرات برتر سایت میکند. در حال حاضر دو نوع مسابقه برگزار میشود: مسابقه بازاریابی و مسابقه شبکه سازی
در مسابقه بازاریابی هر کاربر میتواند با استفاده از لینک اختصاصی بازاریابی که در اختیارش قرار میگیرد افراد را به سایت جذب کرده و بعنوان زیرمجموعه خود ثبت نماید. با اینکار ضمن گسترده شدن شبکه کاربر و درآمد از شبکه،با برنده شدن کاربر جوایزی از طرف یوزبیت به نفرات اول تا سوم تعلق میگیرد.
در مسابقه شبکه سازی کاربرانی که ارتقا عضویت داده و تبدیل به کاربر شبکه ساز شده اند شرکت میکنند. در این حالت کاربران با استفاده از لینک بازاریابی مخصوصی که در اختیارشان قرار میگیرد اقدام به جذب کاربر به سایت و ثبت آنها بعنوان زیرمجموعه خود میکنند. هر کاربری که بیشترین زیرمجموعه را کسب کرده و زیرمجموعه هایش ارتقا عضویت دهند، مقام بالاتری در مسابقه کسب میکند. در این حالت کاربر ضمن گسترده تر کردن شبکه خود و همچنین کسب درآمد ریالی از ارتقای عضویت زیرمجموعه های خود، در صورت کسب مقام اول تا سوم در مسابقه جوایز تعیین شده را نیز دریافت میکند.
توسعه دهندگان یوزبیت در ابتدای شروع کار خود و ایجاد پلتفرم، هدف خود را " تجارت الکترونیک آسان برای همه" قرار دادند و همیشه در تلاش هستند تا مبحث تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت را راحت‎تر و بی‎دردسرتر از همیشه در اختیار همه کسانی که میخواهند هوشمندانه و آسان درآمد داشته باشند قرار دهند . تیم یوزبیت سعی دارد تا با ایده‎پردازی و افزودن امکانات و ویژگی‎های بیشتر همگام با تکنولوژی پیشرفت کند و کار خود را گسترش دهد. کاربران سایت نیز مسلما همراه با یوزبیت پیشرفت کرده و با استفاده از امکانات روزافزون یوزبیت کار خود را گسترش داده و درآمدشان را افزایش میدهند .

انتقاد ، پیشنهاد و سوال


یوزبیت متعلق به کاربران سایت است و سعی دارد برای بهتر شدن عملکرد خود از کاربران گرانقدر راهنمایی دریافت کند. ما از هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا ایده از طرف کاربران استقبال میکنیم و در تلاش هستیم تا با بکارگیری نظرات شما بتوانیم بهترین امکانات مدنظر کاربران را ارائه داده و رضایت شما را جلب کنیم. لطفا برای ارائه پیشنهادات، ایده‎ها و یا انتقادات خود از طریق تیکت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید. افتخار یوزبیت تعامل سازنده با شما کاربران فهیم سایت است .

hero
وایت پیپر قوانین راهنما درباره ما تماس با ما Yoozbit © 2019