سناریو بی پایان باگ های بید ارز !
  0
  97 k 

givstore: ظاهرا سناریو پدیدار شدن باگ های خیلی خطرناک در وب سایت بید ارز پایانی ندارد ! تقریبا 1 ماه پیش من هم به واسطه یکی از این باگ ها متحمل ضرر مالی شدم و پس از تماس با بخش فنی وب سایت بید ارز جواب دندان شکنی دریافت کردم ! (( آقا باید تراکنش رو لغو میکردید )) از یک جنبه جواب ایشان درست و منطقی بود ولی اصل ماجرا از این قرار بود . چند روزی سیستم نمایش قیمت ارز ها در بید ارز دچار مشکل شده بود و قیمت به روز هیچکدام ار ارز ها در صفحه اصلی و پروفایل نمایش داده نمیشد و تنها راه مشاهده قیمت ها استفاده از تلفن همراه بود . من تعدادی ارز برای فروش گذاشته بودم و منتظر خریدار به انتظار نشته بودم . چون کار بنده اداری است به ناچار مجبور به ترک دفتر شدم و بعد از چند ساعت یک پیامک به بنده ارسال شد که خریداری درخواست خرید دارد . از آنجایی که در ان لحظه من در یک ارگان دولتی بودم به تایید تراکنش کفایت کردم ولی مساله ای که از آن اطلاع نداشتم این بود که قیمت سایت به صورت خودکار تقریبا 70 درصد کمتر از قیمت پیشنهادی من تغییر یافته بود من هم چاره ی نداشتم و تراکنش را تایید کرده بودم . نادم و پشیمان از تایید این تراکنش با خود کلی کلنجار رفتم ولی خوب آب ریخته قابل جمع شدن نیست !
امروز جمعه 6 خرداد 1398 نیز وب سایت بید ارز دچار مشکل شده و قیمت واحد تراکنش های ارز دیجیتال یوزبیت به صفر تغییر یافته است ! عزیزان بید ارز فکری به حال مشکل های به وجود آمده بکنید
نمی شود منکر نقش تاثیر گذار سایت بید ارز در فروش ارز های دیجیتال برای کاربرهای ایرانی آن هم در این زمانه تحریم و محدودیت شد ولی از سر دلسوزی به این عزیزان عرض میکنم میدانم که در هر سیستم و فرآیندی امکان بروز ایراد وجود دارد ولی مشکل و باگ های ایجاد شده در این مدت در الگوریتم بید ارز میتواند ضرر و زیان مالی چشمگیری به کاربر ها وارد کند . مشتریان هر مجموعه سرمایه های آن محسوب می شوند فکری به حال سرمایه های خود بکنید .

با ما همراه باشید

https://yoozbit.com/?r=973083427

عضویت در وب سایت بید ارز :
https://www.bidarz.ir/a/3217
کد معرف : 3217
8 ماه پیش

iwmf