بیاید تا آن را رقم بزنیم

تا به حال به آینده شغل و کسب‌و‌کار خود فکر کرده‌اید؟ آیا در رقابت با تکنولوژی حرفی برای گفتن دارید؟
اگر هنوز پایبند به مشاغل و کسب و کار های سنتی هستید، خطر انقراض در کمین شماست؛ چرا که آمار و ارقام خبر از آن دارد که در طی سال‌های آینده حدود ۲ میلیارد کسب‌و‌کار و حدود ۵۰ درصد از فرصت‌های شغلی مسیر انقراض را در پیش خواهند گرفت.
البته این روند ارتباطی با کاهش نیازهای بازار ندارد، بلکه ناشی از استفاده روزافزون از تکنولوژی‌های روز مانند اینترنت، هوش مصنوعی، بلاک چین، ارز دیجیتال، اینترنت اشیا، کلان داده، گیمیفیکیشن و... است.
انقلابی از جنس هوشمندسازی در انتظار کسب و کارها و شهرها می‌باشد. باید گفت که دنیای آینده مولفه‌های متفاوتی نسبت به دنیای کنونی دارد و برای اینکه بتوان کسب‌و‌کار و شغل خوبی داشت، باید از همین امروز در مسیر ارتقای کسب‌‌کار و مهارت‌ها حرکت کرد و آماده این انقلاب گسترده شد.
باید صادقه به شما بگوییم این کار ساده‌ای نیست! کسب‌و‌کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت به عوامل و مهارت‌های زیادی نیاز دارد. که مجموعه این عوامل و مهارت‌ها باعث موفقیت شما می‌شود. اما خبر خوب اینجاست که با کمک یوزبیت می‌توانید در مسیر ساخت یا رشد کسب‌و‌کار و شغل خود بر اساس تکنولوژی‌های آینده مانند یک بازی مهیج قدم بگذارید.

hero
وایت پیپر قوانین راهنما درباره ما تماس با ما Yoozbit © 2019