سوالات عمومی
یوزبیت یک پلتفرم و شبکه مجازی تجارت الکترونیک می باشد که امور مربوط به تجارت الکترونیک را برای کاربران تسهیل می نماید. به عبارت ساده تر یوزبیت یک بنگاه واسط به منظور ارائه خدمات اینترنتی مانند دیجیتال مارکتینگ، نیروی کار و... و همچنین کسب درآمد فعالان این حوزه می باشد. قابل بیان می باشد یوزبیت به فرم یک شبکه طراحی شده است و امکانات لازم برای ارتباط و مدیریت شبکه را فراهم می سازد.
یوز یک قرارداد هوشمند تحت بلاکچین بین کاربران و پلتفرم یوزبیت می باشد که یوزبیت را موظف به پذیرش و ارائه خدمات با شرایط ویژه به دارندگان یوز به صورت خودکار می نماید. پشتوانه یوز توکن هایی یکتا می باشد که بر اساس استاندارد ERC-20 بر بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده اند. توکن های یوز به تعداد محدود 21 میلیون، ساخته شده اند و قابل انتقال به کیف پول های اتریوم می باشد. درواقع یوز به مثابه سهام دیجیتال یوزبیت می باشد و دارندگان یوز، سهام داران یوزبیت به حساب می آیند. طبیعی است با رشد یوزبیت علاوه بر افزایش ارزش با توجه به میزان سهام در سود و خود یوزبیت شریک خواهند بود.
بهره گیری از بلاکچین این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا بتوانند یوز های خود را بین کیف پول های مختلف از طریق پلتفرم یوزبیت یا بلاکچین منتقل نمایند.
مشاهده قرارداد هوشمند یوز
یوز بر اساس انجام کار می باشد و با انجام امور تعریف شده قابل استخراج می باشد. فعالیت هایی همچون :
بازاریابی و جذب زیرمجموعه، استخراج با پردازنده، شرکت در مسابقات بازاریابی، تایید ایمیل، شرکت در چالش های شبکه اجتماعی، گردونه شانس و...
همچنین کاربران می توانند از دارندگان یوز اقدام به خرید مستقیم نمایند.
قابل بیان می باشد، با رشد پلتفرم یوزبیت روش های استخراج یوز افزایش می یابند.
بهترین کیف پول برای توکن های یوز MyEtherWallet می باشد.
یوز در حال حاضر قیمت گذاری نشده است و صرفا رایگان توسط یوزبیت به عنوان پاداش امور تعیین شده ای عرضه می شود. در حال حاضر دارندگان یوز تعیین کننده ارزش یوز هستند.
به استناد قرارداد هوشمند بین یوزبیت و کاربران، پلتفرم یوزبیت موظف به پذیرش یوز و ارائه خدمات با شرایط ویژه به یوز می باشد. درحال حاضر با یوز میتوان با اعضای شبکه خود ایجاد گفتگو اختصاصی نمایید. با رشد و توسعه پلتفرم یوزبیت کاربرد های یوز افزایش پیدا خواهد کرد. قابل بیان میباشد یوز قابلیت انتقال به غیر را از طریق سایت و همچنین بر بستر امن بلاک چین را دارد.
یوزبیت درواقع یک پلتفرم رو به رشد و در حال توسعه می باشد و نسخه نهایی برای آن تعریف نشده است. تیم توسعه یوزبیت متعهد شده است پلتفرم یوزبیت را همگام با تکنولوژی، خدمات خود را رشد می دهد.
در یوزبیت ایمیل هر شخص به مثابه هویت کاربر می باشد، لذا ایمیل فقط از طریق پشتیبانی قابل تغییر می باشد. برای تغییر ایمیل از طریق پنل کاربری خود به پشتیبانی تیکت دهید.
کاربران با اشتراک پردازنده دستگاه خود می توانند از طریق یوزبیت اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال نمایند و در پایان معادل ریالی یا معادل یوز آن را برداشت نمایند.
یوزبیت برای استخراج درحال حاضر به API سرویس Coinhive متصل شده و ارز دیجیتال مونرو استخراج می نماید.
کار نکردن بخش استخراج میتواند دلایلی زیر را داشته باشد :
- به روز نبودن مرورگر (پیشنهاد میکنیم از آخرین نسخه مرورگر کروم استفاده نمایید)
- محدود بودن از طریق آنتی ویروس (آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید یا از تنظیمات آنتی ویروس دسترسی لازم را به یوزبیت دهید)
- فعال بودن افزونه های BlockAd (افزونه مورد نظر را در مرورگر غیرفعال نمایید)
- فعال نبودن javaScript مرورگ
- به دلیل مشکلات سرویس دهنده استخراج در ساعاتی از شبانه روز به مدت حداکثر 30 دقیقه ممکن است بخش استخراج غیرفعال شود که به صورت خودکار مجدد فعال می شود.
برای رفع مشکل موارد بالا را بررسی نمایید.
globessl logo-samandehi
© 2018 Yoozbit.com All Rights Reserved