کسب و کار الکترونیک دنیای بیکرانی‎ست که هر فرد پس از ورود به این دنیا با ابعاد بزرگتر آن آشنا شده و گوشه یا گوشه‎هایی از این دنیا را تسخیر میکند.

احتمالا سوالی که به ذهنتان خطور میکند این است که چی چرا؟ اجازه بدهید کسب و کار الکترونیک یا همان e-Commerce آنور آبی ها را توضیح بدهم بعد متوجه منظورم از آن چرا هم می شوید!!!

آینده در دستان ش-ماست! فاصله را بردارید!

کسب و کار الکترونیک یک مدل از تجارت آسان است که در آن افراد یا شرکت ها میتوانند از طریق شبکه های الکترونیک مثل همین اینترنت که شما به آن وصل هستید، تجارت خود را به مشتریان بالقوه عرضه کنند. بله! درست متوجه شدید! شما همین الان که از اینترنت استفاده می کنید وارد بازار بی انتهای سامانه جامع کسب و کار الکترونیک شده اید و می توانید از روش های مختلف مثل دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال خودمان کسب درآمد اینترنتی داشته باشید . اجازه بدهید به یک شکل ساده تر توضیح بدهم.

تا به حال به جعفر آقا سوپری محل زنگ زده اید که اجناس مورد نیازتان را برایتان بفرستد؟ حالا فرض کنید که جعفر آقا یک سایت اینترنتی دارد که همه اجناس مغازه اش را در آن سایت قرار داده و شما میتوانید با باز کردن سایت جعفر.سوپری.آی آر به راحتی هر چیزی که می خواهید را سفارش دهید، با کارت بانکی خود پرداخت کنید و نیم ساعت بعد در محل تحویل بگیرید! جعفر آقا نیز وارد سامانه کسب و کار الکترونیک شده است!!!

امروزه تمام خریدها و تراکنش های مالی که به صورت الکترونیکی از طریق سایت های اینترنتی و یا حتی برنامه های موبایل مثل موبایل بانک ها، برنامه های پرداخت قبوض، خرید بلیط کنسرت، سینما، تئاتر و خیلی مثال های دیگر که نمیخواهم سرتان را با آن ها به درد بیاورم، همگی از زیرمجموعه های سامانه کسب و کار الکترونیک به حساب می آیند.

اگر به بخش مارکت یوزبیت سر بزنید با انبوهی از مغازه های آنلاین مواجه می شوید که هر کدام محصول خاص خود را برای فروش گذاشته اند و این همان کسب و کار الکترونیک است البته در سطح وسیع و با یوزبیت! یوزبیت یک سامانه جامع کسب و کار الکترونیک است که در آن میتوانید کسب درآمد اینترنتی مطمئن را تجربه کنید!

 

کسب و کار الکترونیک چرا؟

خب حالا به بخش جذاب بحث رسیده ایم! چرا کسب و کار الکترونیک توانسته گوی سبقت را از اشکال مختلف تجارت سنتی بدزدد و تقریبا همه مشاغل را وادار کند که نسخه الکترونیک خود را توسعه دهند؟

شاید به نظرتان زود برسد، اما واقعیت این است که دیگر دوران طراحی دکور مغازه و استخدام فروشنده های چرب زبان برای افزایش فروش گذشته است. الان شما باید به فکر طراحی وب سایت خود و بالا بردن قابلیت‎هایتان برای اجازه ورود به سایت های مرجع فروش باشید. این یک تجارت آسان و البته یکی از راههای کسب درآمد اینترنتی است. اجازه بدهید به صورت موردی مزیت های کسب و کار الکترونیک را برایتان شرح بدهم!

کسب و کار الکترونیک

دسترسی جهانی

اگر شما یک فروشگاه شیک در بهترین نقطه شهر خود داشته باشید، در بهترین حالت می توانید مشتریانی از آن سر شهر را به سمت خود بکشانید! بله این زمانی یک جمله تعریفی بسیار خوب برای فروشگاه ها بود، اما باید بگویم که اگر به این جمله ها قناعت می کنید خیلی از قافله عقب هستید! دقت کردید که اگر بخواهید محصول خاص خود را در یک شهر دیگر ارائه کنید مجبورید با هزینه ای گزاف یک مغازه دیگر در آن شهر اجاره کنید، افراد بسیاری را استخدام کنید، دکور بزنید و کلی هزینه های دیگر تا در نهایت در تبلیغات خود بگویید شعبه دوم ما در فلان شهر افتتاح شد!!!

به یوزبیت بپیوندید و در همه جای دنیا و با کمترین هزینه ممکن شعبه های خود را افتتاح کنید! در یوزبیت همچنین تعداد بسیار زیادی بازاریاب فعالیت دارند که به راحتی امور دیجیتال مارکتینگ شما را انجام می دهند!! به نظرم همین دلایل برای توجیه کسب و کار الکترونیک کافی است اما باز هم ادامه میدهیم.

۲۴/۷/۳۰/۳۶۵

فکر میکنید چند ساعت در روز توان کار کردن دارید؟ اگر خیلی آدم کاری ای باشید میتوانید از صبح ساعت هشت تا ۹ شب در فروشگاه باشید. اما آیا بازدهی کافی دارید؟ مثلا سر ظهر دلتان نمی خواهد به خانه بروید، در کنار خانواده تان ناهار را میل کنید، بعد روی مبل راحتی لم دهید و تلویزیون تماشا کنید؟ چرا به خودتان ظلم می کنید؟؟؟

تا به حال فکر کرده اید که چقدر خوب می شد اگر از خانه خارج نمی شدید و فروشگاهتان هم در تمام ساعات شبانه روز باز بود! مسلما فروشتان هم خیلی بیشتر می شد. ما یوزبیت را برای همین طراحی کرده ایم. با ما تجارت آسان و پر سود را تجربه کنید. دیگر خودتان می دانید. باز هم بگویم؟

کسب و کار الکترونیک

نه به هزینه های اضافی

یک فروشگاه الکترونیک نه نیاز به پرداخت اجاره های آنچنانی ملک های تجاری دارد، نه نیاز به تعداد زیاد کارمند دارد و نه حتی نیاز به پرداخت پول آب و برق و گاز و شارژ ساختمان با تعرفه تجاری دارد. هزینه برق یک ماهتان را بپردازید و از طریق ما به همه دنیا وصل شوید! کسب و کار الکترونیک همین است!

مدیریت آسان تر انبار

یک کلیک کنید و آمار و لیست موجودی انبار را به هر نوع تفکیک که خودتان می خواهید مشاهده کنید. نه هزینه ای پرداخت می کنید و نه درختی را قطع می کنید!

مشتریان واقعی خود را بشناسید

تا به حال شده که یک نفر وارد مغازه تان شود و از همان اول بفهمید که آن شخص خریدار نیست؟ ولی مجبورید لبخند بزنید و احتمالا چند تا از اجناس خود را برایشان بیاورید و با اینکه می دانید قرار نیست هیچ فروشی داشته باشید فرد مورد نظر را سرگرم کنید! و در تمام این مدت آن لبخند تلخ و زورکی روی لبهایتان باشد! خودتان را اذیت نکنید! یوزبیت به عنوان یک سامانه جامع کسب و کار الکترونیک مشتریان واقعی را به شما معرفی میکند. درواقع یوزبیت با ایجاد یک شبکه ارتباطی بین اصناف و مشتریان، مستقیم بازار هدفتان را نشانه گرفته است.

یوزبیت

چرا یوزبیت؟

یوزبیت علاوه بر فراهم کردن تمام موارد بالا برای کاربران خود و خیلی مزیت های دیگر، به عنوان یک سامانه کسب و کار الکترونیک مکانی مناسب برای کسب درآمد از اینترنت از طریق دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال می باشد. در یوزبیت تمامی کاربران اعم از فروشندگان کالا و بازاریابان دیجیتال می توانند از مزایای یک تجارت آسان استفاده کرده و آینده خود را روشن تر بسازند.

یوزبیت علوم طراحی وبسایت، بازاریابی دیجیتال، ارتباط با مشتری و روش‎های مدرن افزایش فروش را بصورت یک مجموعه کامل از کسب و کار الکترونیک به خدمت گرفته و با اجرایی کردن ایده‎های ناشی از این علوم، رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کرده و تمام دانش خود را در طبق اخلاص در اختیارتان قرار داده است.

در نتیجه

شما نیاز به پرداخت هزینه های زیاد برای توسعه تجارت خود ندارید، همیشه در دسترس هستید، فقط مشتریان واقعی را ملاقات کرده و بازار هدفتان را نشانه میگیرید، مدرن و در کلاسی خاص کاسبی میکنید، با خیال راحت زمان بیشتری را با دوستان و خانواده‎تان میگذرانید و از همه مهمتر به هیچ جای خاصی تعلق ندارید و در همه جا هستید!

فاصله را بردارید تا ببینید که آینده در دستان شماست!

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *