کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

امروزه و با فراگیر شدن ارزهای دیجیتال، روش‎های متعدد و مختلفی جهت کسب درآمد از ارز دیجیتال مشاهده میشوند . برخی وعده کسب درآمد میلیونی میدهند و برخی نوید کسب بیت کوین رایگان !! امروز میخواهیم بررسی کنیم که چگونه این امکان وجود دارد؟ آیا اصلا ارزهای دیجیتال پتانسیل کسب درآمد دارند ؟ و در نهایت میخواهیم ببینیم چگونه و به چه روش‎هایی امکان کسب درآمد از ارزهای دیجیتال وجود دارد ؟

حقیقت چیست؟

آیا کسب درآمد از ارز دیجیتال دروغ و کلاه‎برداری است ؟

در همین ابتدا باید بگوییم جواب این سوال هم بله است و هم خیر !! درواقع کسب درآمد از ارزهای دیجیتال هم میتواند کلاه‎برداری باشد و هم سالم و حقیقی !!

کسب درآمد از ارز دیجیتال

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال دروغ است !!!

برای افرادی که اطلاعات ناچیز و ناقصی از ارزهای دیجیتال دارند و به خود زحمت تحقیق، مطالعه و کسب اطلاعات کامل و درست از ارزهای دیجیتال و بیت‎کوین را نمیدهند احتمال گول خوردن آنها در این راه بسیار زیاد است. میتوان گفت برای اینگونه افراد کسب درآمد از بیتکوین کلاه‎برداری و دروغ است .

اگر میخواهید مثل این افراد نباشید و در راه تحقق رویاهای خود از طریق بیت‎کوین و ارز دیجیتال کلاهی بر سرتان نرود پس حتما اطلاعات خود را تکمیل کنید. پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات کامل و جامع در مورد ارزهای دیجیتال مقاله زیر را مطالعه نمایید :

ارز دیجیتال چیست؟ چگونه کار میکند و چه کاربردهایی دارد ؟

در دنیای بی‎انتهای رمزارزها همیشه نام پادشاه این دنیا یعنی بیت‎ کوین بر سر زبان‎ها بوده و هست . هر وعده‎ی کسب درآمد که در این قلمرو مطرح میشود با نام بیت کوین آمیخته است .

کسب درآمد با بیت کوین

دریافت بیت کوین رایگان

و از این قبیل تبلیغات…..

پس مسلم است که اگر در مورد بیت کوین ندانید و یا کم بدانید نمیتوانید در این راه موفق شوید . اگر با عدم آگاهی یا با آگاهی ناقص وارد این قلمرو شوید شک نکنید که شما هم از افرادی خواهید بود که معتقدند بیتکوین کلاه‎برداری است .

پس پیشنهاد ما را جدی بگیرید و با مطالعه مقاله دو بخشی زیر اطلاعات خود را کامل کنید.

بیت‎کوین را قورت دهید – همه چیز در مورد بیت‎کوین

بخش دوم – بیت‎کوین ساده است

تا اینجا فهمیدیم اگر با عدم آگاهی و یا با اطلاعات ناقص قصد فعالیت و کسب درآمد از ارز دیجیتال را داشته باشید موفق نخواهید شد و بله ارزهای دیجیتال برای شما دروغ و کلاه‎برداری است . اما اگر از کسانی هستید که با علم کامل به این موضوع میخواهید کسب درآمد را آغاز کنید و یا از افرادی هستید که در حال تکمیل کردن اطلاعات خود میباشید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید .

کسب درآمد از ارز دیجیتال

روش‎های کسب درآمد از ارز دیجیتال

کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال موضوع داغ این روزهاست. روش‎های متعدد و مختلفی در این مورد وجود دارد که قصد داریم در ادامه آنها را بررسی کنیم . برخی از این روش‎ها نیازمند تلاش زیادی هستند، برخی دارای ریسک بوده و بعضی دیگر درآمد ناچیزی دارند . در کنار آنها، روش‎هایی نیز وجود دارند که علاوه بر ریسک پایین درآمد بالایی را نیز دارا میباشند.

مسلما هر کاری نیاز به تلاش بسیار دارد که ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بعضا میبینیم که یک تفکر غلط شکل گرفته که کسب درآمد از ارز دیجیتال آسان است . اینطور نیست !! فعالیت در این زمینه نیازمند مطالعه بسیار، آپدیت بودن اطلاعات، بررسی اخبار، هوش بالا، تحلیل‎های مالی و اقتصادی، در برخی موارد هزینه بالا و درکل تلاش و فعالیت بسیاری است. پس اگر گمان میکنید که درآمدزایی در این حوزه آسان است بهتر است بیشتر فکر کنید !!

کسب درآمد از ارز دیجیتال

تریدینگ یا معامله‎گری

تریدینگ پردرآمدترین، آسان‎ترین و در عین حال خطرناک‎ترین روش کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. این روش که معامله ارزهای دیجیتال از طریق صرافی‎هاست نیازمند بررسی دقیق اخبار و همچنین تحلیل‎های مالی است . مسلم است که برای فعالیت موفق در این روش باید علم تریدینگ را آموخت و مطالعه کافی داشت. پس درآمدزایی از طریق ترید ارزهای دیجیتال زمانبر است اما سود خوبی دارد.

ترید کردن درواقع فرآیند خرید در هنگام افت قیمت‎ها و فروش در هنگام صعود قیمت‎هاست.

ارزان بخر ، گران بفروش

کسب درآمد از ارز دیجیتال

اما به هیچ عنوان به همین سادگی که مینماید نیست. همانطور که گفتیم این روش بسیار خطرناک و با ریسک بالایی است . پس قبل از ورود به حوزه تریدینگ مطمئن شوید که وقت کافی را برای یادگیری اصول تریدینگ و تحلیل‎های مالی صرف کرده‎اید . برای یادگیری تریدینگ پیشنهاد ما استفاده از اطلس ارز دیجیتال است. پکیج کامل آموزش صفر تا صد ارزهای دیجیتال شامل آموزش کامل تریدینگ، کاری حرفه‎ای از سایت ارزدیجیتال !!

استخراج یا ماینینگ

روش پرسود و پرریسک دیگر استخراج ارز دیجیتال است . همانطور که احتمالا میدانید در این روش شما با استفاده از یک پردازنده قدرتمند به شبکه بلاکچین متصل شده و با پردازش تراکنش‎های این شبکه، کارمزد دریافت میکنید . خیلی از افراد از راه استخراج با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا شدند و بسیاری دیگر اصلا اطلاعات درستی ندارند اما ماینر هستند .

استخراج بیت کوین بصورتی که بعنوان یک درآمد خوب شناخته شود نیازمند دستگاه‎ ماینینگ، برق گران، فضای مناسب و البته دانش کافی در امر پیکربندی سخت افزار است .

استخراج آلت کوین ها مثل اتریوم از بیتکوین ارزان‎تر است . درواقع فقط دستگاه استخراج آلت کوین‎ها ارزان‎تر است اما هزینه برق و نگهداری به همان میزان محسوب میشود .

البته از این موضوع نیز نباید غافل شد که امروزه و با فراگیر شدن بیش از اندازه ماینینگ در ایران، علاوه بر چندبرابر شدن قیمت برق برای ماینرها، مسائل قانونی نیز سد راه ماینرها شده و در کار آنها اخلال ایجاد کرده‎اند .

نکته دیگری که وجود دارد استفاده از استخراج ابری است که امروزه بسیار زیاد با آن مواجه هستیم . استخراج ابری یعنی شما مبلغی را بعنوان سرمایه به فرد یا سایتی میپردازید تا آنها از طرف شما به استخراج با دستگاه بپردازند و به میزان سرمایه‎تان به شما سود پرداخت کنند . در مواجهه با این افراد و اینگونه سایت‎ها باید بسیار مراقب بود و تمام جوانب احتیاط را رعایت نمود، زیرا بیشترین کلاه‎برداری‎ها از همین طریق انجام میشود . اکثر این وبسایت‎ها فقط وانمود میکنند که در حال استخراج هستند و به شما سود میدهند اما درواقع هیچ استخراجی در کار نیست. آنها سرمایه شما را در کارهای دیگر صرف میکنند در حالی که شما گمان میکنید سرمایه‎تان در امر استخراج فعال است . در این صورت امکان شکست خوردن شرکت مدنظر در پروژه‎ی نامعلومی که سرمایه شما را بکار گرفته است بالاست و ممکن است سرمایه شما به همین راحتی از بین برود. پس زود اعتماد نکنید !!

روش هایپ

روش دیگری که در این حوزه وجود دارد روش هایپ ( باختصار HIYPs ) میباشد . میزان درآمد این روش از ماینینگ و تریدینگ پایین‎تر است اما بالاترین ریسک را دارد .

ما به هیچ عنوان این روش را پیشنهاد نمیکنیم

سایت‎هایی وجود دارند که با وعده سودهای کلان و قطعی کاربران را جذب میکنند و واقعا هم سود بالایی میدهند اما طرز کار آنها چگونه است ؟ اینگونه سایت‎ها به روش کلاه‎برداری پانزی و به شکل هرمی کار میکنند. آنها پول را از کاربران جدید میگیرند و به کاربران قدیمی پرداخت میکنند . این روند تا حداکثر ۶ ماه ادامه دارد و پس از آن بطور ناگهانی سایت از دسترس خارج شده و سرمایه افراد مثل دود به هوا میرود ….!!!

بدانید و آگاه باشید که هر سایتی به شما سرمایه‎گذاری با وعده سود کلان و قطعی پیشنهاد داد کلاه‎بردار است .

این مورد از همان مواردی‎ست که افراد ناآگاه جذب آن شده و پس از آنکه سرمایه خود را از دست دادند به دروغ و کلاه‎برداری بودن بیت کوین و کسب درآمد از ارز دیجیتال معتقد میشوند .

کسب درآمد از ارز دیجیتال

همکاری در فروش یا بازاریابی

روش پردرآمد دیگری که شاید اکثر افراد از آن بی‎خبر باشند روش همکاری در فروش یا بازاریابی اینترنتی با استفاده از لینک‎های اختصاصی است. این روش دارای ریسک پایین و درآمد بالاست. در این روش کاربران با استفاده از لینک‎های اختصاصی که به آنها اختصاص داده می‎شود شروع به تبلیغ سایت یا خدمات خاصی که در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال فعال است میکنند و در صورت ثبت نام فرد موردنظر در سایت مبلغی بعنوان کارمزد به کاربر تعلق میگیرد . دقیقا همین روش در سایت یوزبیت نیز فعال است و یکی از پلن‎های کسب درآمد از اینترنت وبسایت یوزبیت محسوب میشود . با این تفاوت که با ثبت نام فرد مورد نظر در سایت، این فرد بعنوان شبکه کاربر اصلی قرار گرفته و ۱% از درآمد فرد موردنظر بصورت دائمی به حساب کاربر واریز میشود. البته که در این روش میزان درآمد کاملا وابسته به فعالیت فرد دارد . اگه فرد فعالی باشید این روش میتواند درآمد بالایی برایتان داشته باشد .

کسب درآمد از ارز دیجیتال

راه‎اندازی سایت فاست

در دنیای ارزهای دیجیتال و بخصوص بیت کوین، وبسایت‎هایی وجود دارند به نام فاست که به سایت‎های قطره‎ای نیز معروف هستند. این وبسایت‎ها به ازای بازدید کاربران از سایت و مشاهده تبلیغات مبلغ ناچیزی را به کاربر پرداخت میکنند .

اگر سایت فاست خود را راه‎اندازی کنید و بازدید بالایی داشته باشید این روش روشی پردرآمد جهت کسب درآمد از ارز دیجیتال خواهد بود . البته که رسیدن به یک درآمد معقول با راه‎اندازی یک سایت فاست نیازمند دانش، زمان و تلاش زیادی است اما در خوشبینانه‎ترین حالت درآمد شما به ماهی ۱۰۰۰ دلار خواهد رسید .

وام‎دهی

روشی دیگری که اتفاقا پردرآمد بوده و امروزه نیز شاهد زیادتر شدنش هستیم روش وام‎دهی از نوع بیت‎کوین و ارزهای دیجیتال است . در عین حال که این روش از روش‎های کسب درآمد از ارز دیجیتال پتانسیل درآمدزایی بالایی را داراست اما بسیار خطرناک و پرریسک است . سایت‎هایی وجود دارند که افراد وام‎دهنده را به کاربرانی که نیاز به ارز دیجیتال دارند متصل میکنند تا وام‎دهنده مبلغ معینی از ارزدیجیتال مدنظر را با سود مشخص به کاربر قرض دهد. در اکثر مواقع کاربر وام‎گیرنده پس از دریافت ارزدیجیتال موردنظر و به دلیل نبود وثیقه و تضمین معتبر به راحتی قرارداد را رد کرده و کاربر وام‎دهنده پول خود را از دست میدهد .

ما این روش را برای کسب درآمد از ارزدیجیتال پیشنهاد نمیکنیم .

وبلاگ‎نویسی

از آنجایی که میدانیم مقوله ارزهای دیجیتال در حال گستردگی هر چه بیشتر است پس مسلما وب‎سایت‎های فعال در این زمینه نیز هر روز بیشتر و پربازدیدتر میشوند . در چنین شرایطی هم وب‎سایت‎های فعال در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال و هم وبسایت‎های خبری به افرادی نیاز دارند که علاوه بر برخوردار بودن از اطلاعات کامل در این حوزه، قدرت نویسندگی نیز داشته باشند . یعنی فرصتی خوب و با ریسک پایین برای کسب درآمد از ارز دیجیتال !! اگر به این حوزه علاقه‎مند هستید و اطلاعات کاملی دارید و همچنین حس میکنید میتوانید مقاله‎های حرفه‎ای بنویسید پس فرصت را از دست ندهید. برای یافتن شغل مناسب با درآمد خوب در این زمینه میتوانید به بخش فرصت‎های شغلی سایت‎های خبری یا سایت‎های پربازدید حوزه ارزهای دیجیتال مراجعه کنید و یا برای آنها ایمیل بفرستید . اما بهترین روش برای دیده شدن مقالاتتان و دریافت بازخورد از سمت کاربران این است که در سایت‎های فری‎لنسر تولید محتوایی یک پروفایل ساخته و شروع به تولید محتوا کنید . از این طریق میتوانید نویسندگی را تمرین کنید، نمونه کار درست کنید، اطلاعات و مقاله‎نویسی خود را محک بزنید و همچنین از طرف کاربران بازخورد دریافت کنید . برای شروع میتوانید در سایت یوزبیت ثبت‎نام کرده و پروفایل خود را در بخش مارکت یوزبیت بسازید، سپس شروع به تولید محتوای باکیفیت کنید تا علاوه بر دیده شدن و تمرین در این زمینه، بازخورد مناسب را دریافت کرده و از همین طریق خود را به افرادی که نیازمند نویسنده هستند معرفی نمایید و به این شکل کسب درآمد از ارز دیجیتال را آغاز کنید .

کسب درآمد از ارز دیجیتال

کمپین امضا

انجمنی وجود دارد که به بزرگترین انجمن مجازی بیت‎کوین معروف است و همه آن را با نام بیت کوین تالک ( bitcointalk.org ) میشناسند. شما میتوانید پس از عضو شدن در این انجمن از امضای خود برای تبلیغ محصول یا خدمات خاصی استفاده کنید و مبلغی را بعنوان پاداش دریافت نمایید . میزان درآمد از این انجمن به سطح عضویت شما بستگی دارد. بالاترین سطح عضویت که بیشترین درآمد را دارد ” عضو کامل ( Full Member ) ” نامیده میشود . اگر عضوکامل نباشید میزان درآمدتان کم است . برای عضوکامل شدن باید بسیار فعال باشید و حداقل ۱۲۰ پست در این انجمن داشته باشید که در اینصورت درآمد مناسبی از تبلیغات خواهید داشت . عضو شوید، فعال باشید، کسب درآمد از ارز دیجیتال داشته باشید !!!

فاست

ارزان‎ترین، کم‎ریسک‎ترین و البته کم‎درآمدترین روش کسب بیتکوین از اینترنت و کسب درآمد از ارز دیجیتال از روش فاست یا قطره‎ای است . فاست یعنی شما در ازای کار ناچیز مبلغ ناچیز دریافت میکنید .

وبسایت‎هایی وجود دارند که با نام بیت کوین فاست شناخته میشوند . این سایت‎ها در ازای بازدیدهای شما از سایت در یک بازه زمانی مشخص مقدار ناچیزی از یک ارز دیجیتال را پرداخت میکنند . این نوع سایت‎ها درواقع مشابه سایت‎های پرداخت به ازای کلیک یا PTC هستند. در سایت‎های PTC به ازای هر بار کلیک شما بر روی تبلیغات خاصی مبلغ ناچیزی پرداخت میکنند.

طبق بررسی‎های انجام شده اگر بطور بی‎وقفه در سایت‎های فاست فعال باشید، حداکثر ساعتی ۴۰ سنت درآمد خواهید داشت .

شاید این نوع از کسب درآمد از ارز دیجیتال ارزش وقت و هزینه را نداشته باشد .

دریافت فورک و ایردراپ

روش دریافت فورک پتانسیل درآمدزایی بالایی دارد اما برای افرادی که اطلاعات فنی کافی ندارند بسیار پرریسک است

بطور خلاصه

فورک به معنی یک آپدیت و یا یک انشعاب جدید از بلاکچین است که منجر به ایجاد یک بلاکچین و یک ارز دیجیتال جدید میشود

همانطور که گفتیم دریافت فورک یکی از روش‎های خوب کسب درآمد از ارز دیجیتال است اما برای افرادی که اطلاعات کافی از فورک‎ها ندارند بسیار خطرناک است و ممکن است ارزهای دیجیتال ذخیره شده در کیف پولشان را نیز از دست بدهند پس پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات کامل و جامع در مورد فورک‎ها حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید

فورک چیست ؟ صفر تا صد فورک‎ها را بشناسید

کسب درآمد از ارز دیجیتال با دریافت فورک اینگونه است که اگر قبل از ایجاد یک فورک از سکه‎های اصلی در کیف پول دیجیتالی خود داشته باشید، پس از ایجاد فورک به همان میزان از سکه‎های جدید نیز دریافت خواهید کرد . اما آگاه باشید که این کار اصول و قواعدی دارد که اگر رعایت نشوند منجر به از دست رفتن سکه‎های اصلی خواهند شد پس تاکیید میکنیم که مقاله بالا را حتما مطالعه کنید !!

کسب درآمد از ارز دیجیتال

در ضمن قبل از هر چیز باید اطلاعات لازم در مورد کیف پول های دیجیتالی و انواع آنها و همچنین امنیت و نحوه استفاده از آنها را داشته باشید . پس بدون اتلاف وقت لینک زیر را باز کرده و به مطالعه ادامه دهید

کیف پول دیجیتالی چیست ؟ انواع کیف پول دیجیتالی و آموزش استفاده از آنها

دریافت ایردراپ

ایردراپ‎ها معمولا بمنظور گسترش یک ارز دیجیتال خاص انجام میشوند و درواقع نوعی تبلیغات برای یک ارز دیجیتال جدید هستند . ایردراپ‎ها معمولا از طریق صرافی‎ها و بصورت شانسی به  کیف‎پول تعداد مشخصی از کاربران همان صرافی معین واریز میشود . البته برخی ایردراپ‎ها نیز برای دریافت ممکن است شرایطی را تعیین کنند مثلا ثبت‎نام در سایت ارز دیجیتالی که قصد دریافت ایردراپش را دارید . در کل ایردراپ‎ها روشی مناسب با تلاش کم و ریسک پایین و همچنین درآمد متوسط جهت کسب درآمد از ارز دیجیتال هستند .

در وبسایت یوزبیت نیز نوعی ایردراپ خاص فعال است . این نوع از ایردراپ ابداع و خلاقیت یوزبیت میباشد . به اینصورت که شما با ثبت‎نام و فعالیت در مارکت یوزبیت در زمان‎های اتفاقی و بر روی صفحه نمایش خود با بالون‎های ایردراپ یا چترهای هدیه مواجه میشوید که شروع به حرکت میکنند. با گرفتن و باز کردن آنها مقدار رندوم از ارز دیجیتال یوزکوین دریافت میکنید . اگر در مورد یوزکوین نمیدانید یا میخواهید بیشتر بدانید حتما مقاله زیر را مطالعه کنید :

یوزکوین اولین ارز دیجیتال ایرانی

تعداد بالون‎های مشاهده شده و همچنین مبالغ داخل جعبه‎ها علاوه بر شانس شما به میزان فعالیت و آنلاین بودن شما داخل سایت و بخش مارکت نیز بستگی دارد.

کسب درآمد از ارز دیجیتال

بیت‎کوین روش پرداخت

یک روش مطمئن برای دریافت بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز تعیین بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال بعنوان روشی برای پرداخت است . شما میتوانید محصول خود را در ازای پرداخت بیت‎کوین بفروشید و یا خدمات خود را نیز با قیمت بیت‎کوین ارائه دهید . پتانسیل درآمدزایی این روش بسیار بالاست و ریسک پایینی نیز دارد . البته درآمد از طریق این روش وابسته به نوع محصول و خدمات و همچنین فعالیت شما است . برای شروع میتوانید با ثبت‎نام در سایت یوزبیت فعالیت خود در بخش مارکت را آغاز کرده و محصول یا خدمات خود را در ازای پرداخت بیتکوین، اتریوم، یوزکوین و یا هر ارزدیجیتال دیگر ارائه دهید .

جمع‎بندی

همانطور که دیدید روش‎های متنوعی برای کسب درآمد از ارز دیجیتال وجود دارد . هر کدام ویژگی‎ها و خصیصه‎های خاص خود را دارا هستند اما نکته‎ای که باید توجه زیادی به آن داشت، میزان درآمد و ریسک هر روش است . روش‎هایی با ریسک بالا به هیچ عنوان به افرادی که دانش و اطلاعات کافی ندارند توصیه نمیشود . همچنین روشن شد که برخی از روش‎ها نیز کلاه‎برداری و دروغ هستند که نباید به آنها اعتماد کرد .

رسالت یوزبیت اطلاع‎رسانی و افزایش علم و آگاهی افراد جامعه نسبت به حوزه تخصصی خود یعنی بلاکچین، ارزهای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ است . ما سعی داریم فرصت‎ها و تهدیدهای این حوزه‎ها را معرفی و بررسی نماییم تا افراد با چشمی باز و ذهنی آماده وارد این عرصه شده و بتوانند فعالیت سالم و پر سود داشته باشند .

نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات پایین صفحه برای ما بنویسید

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار