یوزکوین (Yooz) چیست؟ ارز دیجیتال اختصاصی ایرانی

امروزه و با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، مباحث مربوط به ارز دیجیتال مثل بیت کوین، اتریوم و… بسیار داغ است! کم نیستند افراد مشهور و عادی که در این حیطه مشغول فعالیت هستند و به واسطه سرمایه گذاری های کلان، سود و درآمد های کلانی به دست می آورند. تقریبا برای همه واضحه است که آینده پول چه خواهد شد.

در این اثنا تیم یوزبیت به عنوان یک تیم جوان و دانش بنیان ایرانی به واسطه نیاز پلتفرم یوزبیت و ارائه کیفیت و امنیت مالی مطلوب به کاربران خود ارز دیجیتال یوزکوین (Yooz) را به عنوان اولین ارز دیجیتال اختصاصی ایران ایجاد نموده است.

پیشنهاد میکنیم قبل از مطالعه این مقاله ، در مورد یوزبیت و بلاکچین و اتریوم مطالعه نمایید.

توکن یوزکوین چیست؟

توکن یوزکوین (Yooz) یک توکن اختصاصی و ملی ساخته شده توسط مهندسین ایرانی سایت یوزبیت است که بر روی بلاکچین اتریوم و تحت استاندارد ERC-20 ایجاد شده است.

یوز به تعداد ۲۱ میلیون ثابت ایجاد شده است. قرارداد هوشمند توکن یوزکوین را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.

ماهیت یوزکوین وابسطه به پلتفرم یوزبیت می باشد. در واقع یوزکوین یک قرارداد هوشمند بین کاربران و یوزبیت می باشد که به واسطه آن یوزبیت موظف به ارائه خدمات و امکانات به دارندگان یوزکوین با شرایط و تخفیفات ویژه است.
همچین در پلتفرم یوزبیت امکان معامله با یوزکوین با تخفیف فراهم می باشد. استفاده از یوزکوین به عنوان ارز معاملاتی مزایای زیادی به همراه دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تخفیفات ویژه
  • تراکنش در سیستم اقتصادی انحصاری یوزبیت
  • اتصال و سهولت معامله با بازارهای جهانی
  • حفظ و رشد سرمایه و سودآوری
  • عدم وابستگی به سازمان ها و بانک های مرکزی
  • قابلیت تبدیل به ریال، بیت کوین، اتریوم و…
  • نگه داری در کیف پول شخصی به صورت امن
  • و…

اگر مقاله “یوزبیت چیست؟” را مطالعه کرده باشید، متوجه می شوید که یوزبیت یک پلتفرم پویا و در پی تبدیل شدن به نسل جدیدی از پورتال وب، با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند بلاکچین، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و… می باشد.

یوزبیت برای سیستم اقتصادی خود از یوزکوین استفاده می کند و طبیعی است با رشد یوزبیت کاربرد و مصارف یوزکوین افزایش پیدا می کند. بدیهی است با رشد کاربرد یوزکوین، تقاضا برای این ارز دیجیتال ایرانی افزایش پیدا کرده (با توجه به اینکه عرضه توکن بسیار محدود و تعداد کلی آن ۲۱ ملیون ثابت می باشد) و سپس می توانیم شاهد افزایش قیمت و رشد آن باشیم.

تیم یوزبیت تمام تلاش خود را در راستای سهولت استفاده، خرید و فروش و رشد یوزکوین می کند.

پتانسیل سرمایه گذاری یوزکوین

طبق برآورد ها و پیش بینی ها برای پوشش نظام اختصاصی مالی یوزبیت، یوزکوین به تعداد محدود ۲۱ میلیون ایجاد شده است. از این تعداد مقداری به صورت ریوارد و جوایز به کاربران فعال شبکه یوزبیت واگذار می شود، مقداری به صورت عرضه اولیه به سرمایه گذاران واگذار می شود و درصد بالایی به عنوان پشتوانه یوزبیت فریز می شود.

با توجه به شرایط ذکر شده یوزکوین (Yooz) در واقع به منزله سهام پلتفرم یوزبیت است و دارندگان یوز به مثابه سهامداران یوزبیت هستند. طبیعی است که با رشد یوزبیت، ارزش یوزکوین افزایش یافته و سرمایه گذاران یوزکوین (سهامدارن) می توانند علاوه بر حمایت از این پروژه وطنی شاهد سودهای بالای ارزهای دیجیتال باشند.

با توجه به اینکه یوز بروی بستر بلاکچین اتریوم ایجاد شده است، از تمامی ویژگی های یک ارز دیجیتال برخوردار است. در آینده با رشد پلتفرم یوزبیت، افزایش کاربرد و تراکنش های یوز امکان لیست شدن یوز در صرافی های بین المللی و اتصال به بازارهای جهانی فراهم می شود.

 

برای اطلاعات بیشتر و کسب یوز، در سایت یوزبیت عضو شوید.

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار