یوزکوین(Yoozcoin)چیست؟ اولین ارز دیجیتال ایرانی

قطعا همه شما در مورد ارز دیجیتال و بلاک چین اطلاعات دارید. مبحث داغ تکنولوژی روز و بحث بسیار جذاب محافل علمی و حتی دوستانه !! اما آیا تابحال اسم یوزکوین را شنیده اید؟

حالا میخواهیم این موضوع را برایتان چندین برابر جذاب کنیم .

اگر بدانید یک ارز دیجیتال ایرانی وجود دارد که توسط مهندسین ایرانی و داخل کشور ایجاد و توسعه یافته واکنشتان چگونه خواهد بود؟

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد اولین ارز دیجیتال ایران برایتان توضیح دهیم.

پیشنهاد میکنیم قبل از مطالعه این مقاله ابتدا اطلاعاتتان در مورد بلاک چین را با استفاده از مقاله زیر کامل کنید

بلاک چین چیست و چگونه کار میکند؟

اگر حس میکنید اطلاعات ناقصی در مورد ارز دیجیتال دارید حتما مقاله زیر را مطالعه کنید

ارز دیجیتال چیست؟ همه چیز درباره ارز دیجیتال

اولین ارز دیجیتال ایرانی

همه ما با ارز دیجیتال آشنا هستیم و میدانیم که این پدیده با ظهور خود دنیای اقتصاد و پرداخت های مالی و نقل و انتقال پول را دگرگون ساخت. با ارز دیجیتال پرداخت ها سریع تر، امن تر، ناشناس و بدون واسطه انجام میشود. در ضمن با خرید و فروش و ترید ارز دیجیتال شغل های پردرآمدی نیز ایجاد شدند.

در مورد ترید بیشتر بدانید

ترید چیست؟ تریدر کیست؟

راه و روش های بسیاری برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال وجود دارند که هر کدام میزان درآمد و ریسک متفاوتی دارند. برای مطالعه انواع روش های کسب درآمد و بررسی هر کدام مقاله زیر را مطالعه نمایید

کسب درآمد از ارز دیجیتال- معرفی و بررسی روش ها

حالا در میان این دنیای پر تب و تاب و شگفت انگیز، تیم ایرانی یوزبیت نیز از دنیا عقب نماند و دست بکار شد تا ایران و مردم این کشور را نیز با تکنولوژی روز دنیا همراه نماید. در همین راستا و با تلاش بی وقفه مهندسان ایرانی اولین ارز دیجیتال ایران بنام یوزکوین معرفی شد.

در مورد یوزبیت بیشتر بدانید

یوزبیت چیست و چگونه فضای کسب و کار را متحول کرد؟

یوزکوین پا به عرصه گذاشت تا کاربران ایرانی علاقه مند به ارزهای دیجیتال با خیال راحت و بدون استرس تحریم و بلوکه شدن دارایی های خود به فعالیت بپردازند.

همانطور که میدانید اکثر صرافی های معتبر دنیا از ورود کاربران ایرانی جلوگیری کرده اند، به همین دلیل ایرانی ها مجبور هستند برای ورود به این سایت ها از ابزارهای تغییر آی پی استفاده کنند که این روش بسیار خطرناک و پرریسک بوده و امکان بلوکه شدن تمام دارایی های فرد وجود دارد.

اما با استفاده از یوزکوین این نگرانی ها به هیچ وجه وجود ندارد. کاربران ایرانی با خیالی آسوده و مطمئن میتوانند از این ارز دیجیتال ایرانی استفاده نمایند.

همچنین در دسترس بودن و مشخص بودن سازندگان این ارز دیجیتال و قرارگیری تمام سرورها و اطلاعات آن در داخل کشور، همه جوانب اطمینان را فراهم ساخته است.

یوزکوین

یوزکوین چیست؟

یوزکوین(Yoozcoin) یا یوز بعنوان اولین ارز دیجیتال ایرانی ثبت شده است. یوزکوین یک توکن است; بدین معنا که دارای بلاک چین اختصاصی نبوده و از بلاک چین های معتبر و معروف دنیا استفاده میکند.

با مفهوم توکن بیشتر آشنا شوید

توکن چیست؟

توکن یوز(Yooz) یک توکن اختصاصی و ملی ساخته شده توسط مهندسین ایرانی سایت یوزبیت است که بر بستر امن و مطمئن بلاک چین اتریوم و تحت استاندارد ERC-20 ایجاد شده است.

در مورد بلاک چین اتریوم و نحوه کار آن چقدر اطلاعات دارید ؟

همه چیز در مورد بلاک چین اتریوم- اتریوم چگونه دنیای بلاک چین را متحول کرد؟

آیا در مورد استاندارد ERC-20 چیزی میدانید ؟

استاندارد ERC-20 چیست؟

همانطور که میدانید فضای بلاک چین یک فضای فوق العاده ایمن است. هیچ فرد، نهاد یا سازمان خاصی مدیریت و کنترل آن را در دست ندارد، از همین رو بلاک چین غیرمتمرکز است. همین عدم تمرکز باعث شده تا دولت ها نتوانند هیچگونه دخالت یا کنترلی بر روی آن داشته باشند.

یوز به تعداد محدود ۲۱ میلیون ثابت ایجاد شده است. بر اساس برآوردهای تیم یوزبیت، این مقدار توکن برای واگذاری به سرمایه گذاران، تریدرها و کاربران سایت یوزبیت کافی میباشد. این محدودیت البته یکی از دلایلی است که توکن یوز را باارزش ساخته است!

قرارداد هوشمند توکن یوزکوین را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.

ماهیت یوزکوین وابسطه به پلتفرم یوزبیت می باشد. در واقع یوزکوین یک قرارداد هوشمند بین کاربران و یوزبیت است که به واسطه آن یوزبیت موظف به ارائه خدمات و امکانات به دارندگان یوزکوین با شرایط و تخفیفات ویژه میباشد.
همچین در پلتفرم یوزبیت امکان معامله با یوزکوین با تخفیف فراهم است. استفاده از یوزکوین به عنوان ارز معاملاتی مزایای زیادی به همراه دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تخفیفات ویژه
  • تراکنش در سیستم اقتصادی انحصاری یوزبیت
  • اتصال و سهولت معامله با بازارهای جهانی
  • حفظ و رشد سرمایه و سودآوری
  • عدم وابستگی به سازمان ها و بانک های مرکزی
  • قابلیت تبدیل به ریال، بیت کوین، اتریوم و…
  • نگه داری در کیف پول شخصی به صورت امن
  • و…

درواقع میتوانید یوزکوین را بعنوان سهام یوزبیت درنظر بگیرید که با رشد و توسعه روزافزون یوزبیت ارزش این سهام بیشتر خواهد شد. البته باید این نکته را درنظر داشته باشید که توکن یوز از تمام ویژگی های یک ارز دیجیتال برخوردار بوده و قابل خرید و فروش و ترید میباشد; پس بنا بر حجم معاملات و حجم کلی بازار قیمت یوزکوین نوسان داشته و متغیر است.

یوزکوین

توکن یوز در ابتدا یک توکن کاربردی است. یعنی این توکن در پلتفرم و سایت یوزبیت کاربردهای فراوانی دارد و کاربران یوزبیت برای امور مختلفی از این توکن استفاده مینمایند.

در وهله دوم توکن یوز یک توکن بهادار است. یوزکوین دارای ارزش بوده و قابل خرید و فروش میباشد. با رشد و توسعه بیشتر یوزبیت، کاربرد توکن یوز در سایت یوزبیت افزایش پیدا کرده و به همان میزان تقاضا برای یوزکوین بیشتر خواهد شد که به طبع آن قیمت و ارزش یوزکوین نوسان پیدا خواهد کرد.

قیمت یوزکوین

یوزبیت یک پلتفرم پویا و در پی تبدیل شدن به نسل جدیدی از پورتال وب، با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند بلاک چین، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و… می باشد.

یوزبیت برای سیستم اقتصادی خود از یوزکوین استفاده می کند و طبیعی است با رشد یوزبیت کاربرد و مصارف یوزکوین افزایش پیدا می کند. با رشد کاربرد یوزکوین، تقاضا برای این ارز دیجیتال ایرانی افزایش پیدا کرده و با توجه به اینکه عرضه توکن بسیار محدود و تعداد کلی آن ۲۱ ملیون ثابت می باشد در نتیجه شاهد افزایش قیمت یوزکوین و رشد آن خواهیم بود.

در راستای نوسان قیمت یوزکوین علاقه کاربران به خرید و فروش آن افزایش پیدا کرده و همین افزایش علاقه به ترید یوزکوین، حجم معاملات آن را بالا برده و در نتیجه قیمت یوزکوین نیز نوسان بیشتری پیدا کرده و رو به رشد خواهد بود.

در ضمن از آنجایی که هر توکن یوز بعنوان یک سهام یوزبیت در نظر گرفته شده است. هر چه سایت یوزبیت رشد کند و توسعه یابد ارزش توکن یوز افزایش پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر یوزکوین در صرافی آنلاین ایرانی بیدارز لیست شده و قیمت لحظه ای آن در سایت بیدارز قابل مشاهده است.

از آنجایی که تیم یوزبیت به کاربران خود متعهد شده تا همواره با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و رشد نماید، همانطور که تا به امروز اتفاق افتاده تمام تلاش خود را در جهت توسعه پلتفرم یوزبیت انجام داده و تعهد خود را عملی ساخته است. اما تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و یوزبیت نیز با اشتیاق این پیشرفت را دنبال کرده و سعی میکند همواره خود را همراه با پیشرفت تکنولوژی آپدیت نماید. تیم یوزبیت تمام تلاش خود را در راستای سهولت استفاده، خرید و فروش و رشد یوزکوین بکار خواهد گرفت.

پتانسیل سرمایه گذاری یوزکوین

طبق برآورد ها و پیش بینی ها برای پوشش نظام اختصاصی مالی یوزبیت، یوزکوین به تعداد محدود ۲۱ میلیون ایجاد شده است. از این تعداد مقداری به صورت پاداش و جوایز به کاربران فعال شبکه یوزبیت واگذار می شود، مقداری به صورت عرضه اولیه به سرمایه گذاران واگذار شده و درصد بالایی به عنوان پشتوانه یوزبیت نگهداری خواهد شد.

با توجه به شرایط ذکر شده، یوزکوین (Yooz) در واقع به منزله سهام پلتفرم یوزبیت است و دارندگان یوز به مثابه سهامداران یوزبیت میباشند. طبیعی است که با رشد یوزبیت، ارزش یوزکوین افزایش یافته و سرمایه گذاران یوزکوین (سهامدارن) می توانند علاوه بر حمایت از این پروژه وطنی با سرمایه گذاری بلند مدت و نگهداری یوزکوین شاهد سود بالای این ارز دیجیتال ایران باشند.

با توجه به اینکه یوز بر روی بستر بلاک چین اتریوم ایجاد شده است، از تمامی ویژگی های یک ارز دیجیتال برخوردار است. در آینده با رشد پلتفرم یوزبیت، افزایش کاربرد و تراکنش های یوز امکان لیست شدن یوز در صرافی های بین المللی و اتصال به بازارهای جهانی فراهم می شود.

 

برای اطلاعات بیشتر و کسب یوز، در سایت یوزبیت عضو شوید.

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار