یوزبیت چیست؟

امروزه یکی از مباحث داغ دنیای اینترنت بحث کسب درآمد از اینترنت و ایجاد بستری مطمئن و امن برای درآمدزایی از شبکه پرجمعیت و در دسترس اینترنت است .

اولین ذهنیت شما از کسب درآمد با اینترنت چیست؟ آیا چنین فرصتی در ذهن شما دست‌یافتنی است؟ با یوزبیت همه چیز امکان‌پذیر است!
حقیقت این است که تحقق رویای کسب درآمد بدون دردسر از شبکه جهانی اینترنت، کمی دست‌نیافتنی به نظر می رسد و همواره با چالش‌های بزرگی همراه بوده است. اما نمی‌توان به صورت کلی منکر درآمدهای کلانی شد که در این پهنه‌ی مجازی در دسترس هستند. با این وجود، ما آمده‌ایم تا همه معادلات شما را مبتنی بر الگوریتم‌های منطقی و اقتصادی کسب درآمد از اینترنت، دگرگون سازیم.
اگر میانه خوبی با دنیای ریاضیات و آمار و ارقام داشته باشید، برای‌تان جالب خواهد بود که بدانید در حال حاضر و بر اساس آخرین آمار ارائه شده توسط وبسایت معتبر Internetworldstate تعداد کاربران فعال در اینترنت در کل دنیا ۳ میلیارد و ۷۳۱ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۲۳ نفر می‌باشد، که سهم ایران از این بازار گسترده، ۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر است. حالا که این تعداد شگفت‌انگیز از کاربران در یک محیط مجازی به نام اینترنت جمع شده‌اند، چرا از این فضا برای کسب درآمد استفاده نکنیم؟

یوزبیت چیست؟

در همین راستا یوزبیت (Yoozbit) در پی ساخت نسل جدیدی از پورتال وب می‌باشد که به صورت تخصصی بر روی فراهم‌سازی بستر تجارت الکترونیک برای هر کاربر تمرکز دارد. تیم ما با سابقه مطالعاتی و تجربی ۱۰ ساله در اکوسیستم تجارت الکتروینک ایران و کل فضای مجازی، سه هدف را دنبال می‌کند:

  • فراهم‌آوری امکان استفاده از مزیت‌های تجارت الکترونیک برای هر کسب‌وکار به شیوه سنتی
  • متمرکزسازی و ساختاردهی به کسب‌وکارهای مجازی موجود
  • کشف بازارها و فرصت‌های جدید برای کسب درآمد و بهره‌گیری از پتانسیل‌های اینترنت و تکنولوژی

چرا یوزبیت

چرا “یوزبیت”؟ 

پاسخ به این سوال ، اولین تعهد ما به کاربران یوزبیت است؛ فضای مجازی که بر اساس تئوری الگوریتم‌های پیچیده و ایمن شبکه پیاده شده است، از چند فاکتور مهم تبعیت می‌کند. سخت افزار، شبکه و عامل انسانی از مهمترین اجزای فضای مجازی هستند که تماما رفتارهای قابل پیش‌بینی دارند.
تیم یوزبیت تمام فاکتورهای دخیل در فضای مجازی و تکنولوژی‌های جدید و دانش بنیان مانند بلاک چین و همچنین تئوری‌های علمی حاکم بر فضای مجازی را مورد مطالعه و تحقیق قرار داده است. با بهره‌گیری از نتایج این مطالعات، این پلتفورم به منظور توسعه اهداف ذکرشده توسعه داده می‌شود.

یکی از اهداف اصلی یوزبیت، پیاده‌سازی ساختار آن بر اساس پلتفرم‌های چندوجهی است. به عبارت دیگر، هویت این پلتفورم در گرو عملکرد کاربرانش می‌باشد، که اهداف آن را محقق می‌سازند. درحال حاضر تکنولوژی بلاک‌چین امکان تحقق این رویا را فراهم می‌سازد. در همین راستا و به عنوان اولین قدم، توکن‌های بهاداری به نام یوز (Yooz) توسط تیم متخصص یوزبیت بر بستر بلاکچین اتریوم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 ایجاد شده است و خدمات وب‌سایت یوزبیت با این توکن به صورت ویژه هماهنگ‌سازی شده است. همگام با توسعه یوزبیت و با توجه به نیازها، از بلاک چین بیشتر استفاده خواهد شد. از آنجایی که توکن‎های یوز، کاربردی هستند، بنابراین در آینده و با بیشتر شدن کاربرد یوز در پلتفرم یوزبیت، ارزش توکن‎های یوز افزایش پیدا خواهند کرد. از این‌رو می‌توان بعنوان سرمایه‎گذاری بلندمدت نیز به توکن‎های یوز اعتماد کرد. 

پلتفورم دیجیتال مارکتینگ یوزبیت

پلتفرم دیجیتال مارکتینگ یوزبیت 

یوزبیت در راستای رسیدن به اهداف خود در زمینه تجارت الکترونیک ، اقدام به ایجاد و پیاده‎سازی پلتفرم دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی کرده است . هدف یوزبیت از توسعه این پلتفرم “تجارت الکترونیک آسان برای همه” است. از همین رو، یوزبیت با درنظر گرفتن تمام جوانب تجارت الکترونیک و علی‎الخصوص دیجیتال مارکتینگ و همچنین با در اختیار داشتن ابزارهای مهم و کاربردی بازاریابی دیجیتال، پلتفرم خود را بصورت بسیار ساده‌شده، در اختیار کاربران خود قرار داده است . 

در پلتفرم تجارت الکترونیک یوزبیت، اعمالی مثل شبکه‎سازی، بازاریابی اینترنتی و فروش آنلاین انجام می‌شود، که سعی شده این اعمال به بهترین و آسان‎ترین شکل ممکن و بصورت کاربردی در پلتفرم گنجانده شوند. پس با استفاده از پلتفرم دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک یوزبیت، نه تنها رویای کسب درآمد از اینترنت محقق می‌شود، بلکه تحقق این رویا برای عموم کاربران ساده و آسان شده است.

یوزبیت کجای راه است

کجای راه هستیم؟

درحال حاضر یوزبیت درحال متمرکزسازی بازاریابان دیجیتال و استفاده از فین تک در بازاریابی به شکل سنتی است. هر دو گروه به شکل های مختلف در حال فعالیت در بازارهای منحصر به خود هستند. ولی نمیتوانیم منکر مشکلات و چالش های فراوانی که وجود دارد شویم . مشکلاتی نظیر بی ثبات بودن، وابسته بودن، عدم شناخت مشتریان و اعضای شبکه و…
همانطور که تذکر داده شد، پورتال یوزبیت فعالیت چندوجهی دارد به طوری که همزمان با کسب درآمد و شبکه سازی، مطالعه دقیقی روی شبکه کاربران و مشتریان خود دارد و به طور مداوم در صدد ارتباط دوطرفه با آنها می‌باشد. کاربران شبکه‌ساز علاوه بر استفاده‌های شخصی در شبکه خود، می‌توانند به صورت مستقیم از شبکه فعال خود در یوزبیت و مارکت کسب درآمد نمایند. همچنین تولید کنندگان محصولات دیجیتال، فیزیکی یا هر سرویس و خدمت دارای ارزش، می‌توانند از پتانسیل‌های فروش و بازاریابی یوزبیت استفاده کنند و با عرضه محصول خود در مارکت یوزبیت، شبکه عظیمی از بازاریابان اینترنتی را در اختیار بگیرند.  امکانات ویژه دیگری نیز در دست مطالعه و ساخت است که در آینده‌ای نزدیک، با توسعه و گسترش به سمع و نظر کاربران خواهند رسید.
در آخر باید متذکر شویم که یوزبیت تعهد دارد تا همواره با تکنولوژی روز همراه بوده و سیستم خود را همگام با تکنولوژی پیش برده و بروزرسانی نماید. در نتیجه پلتفرم یوزبیت دائما در حال بروزرسانی و تغییر خواهد بود . 

بروزرسانی مهم

یوزبیت به تازگی سیستم بازاریابی ترکیبی (Hybrid) را برای کاربران خود فعال کرده است که ترکیبی از روش‌های مختلف بازاریابی مثل بازاریابی شبکه‌ای، بازاریابی باینری, بازاریابی عصبی و دیگر الگوریتم‌های هوشمند می‌باشد، که در پیج خبری یوزبیت می‌توانید در این مورد بیشتر بخوانید. همچنین از چندی پیش امکان ساخت اتحادیه و استفاده از امکانات آن نیز برای کاربران فراهم شده است. 

 

موسس یوزبیت | برنامه نویس و توسعه دهنده وب و بلاک چین | مهندس برق

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار