کار در منزل، تجارتی جهانی

اگر بگوییم شما هم میتوانید پول پارو کنید، یقین داشته باشید که این جمله یک دستاویز تبلیغاتی یا بازارگرمی بی پایه و اساس نیست.
در عصر حاضر شاهد تغییر هویت پول و کسب و کارها هستیم؛ پول در دنیای امروز، دیگر چرک کف دست نیست.
از طرفی، دیگر بین شما و پول، هفت خوان رستم قرار ندارد. در حال حاضر، تصمیمات شماست که سرنوشت مالی شما را تعیین میکنند.
اما ماجرای این مقاله، بر سر رویایی است که به صدقه سر اینترنت و دسترسی به کامپیوتر، جامه ی واقعیت پوشیده است.
کار در منزل را میگویم!
طرفداران پر و پا قرص کار در منزل اقشار مختلفی هستند؛ برخی تمایل به کار در محیط های خارجی ندارند، برخی دیگر علیرغم میل باطنی چاره ای بجز انتخاب کسب و کار در منزل پیش رویشان نیست.
شمایی که مطالعه این مقاله را استارت زده اید، جزو کدام دسته هستید؟ چند بار تجربه ناموفق کار در منزل داشته اید؟
شاید خوانندگان این مقاله تجربیات مشترک فراوانی داشته باشند اما همگی بی برو برگرد در یک مورد اتفاق نظر دارند: درآمد کار در منزل چندان چشمگیر نیست!
هرچند این تیم ما با قدرت دست رد به سینه ی این قاعده زده است و هویت مالی کار در منزل را کن فیکون کرده است اما برای اطلاعات بیشتر، دندان سر جگر بگذارید.
این مژده را بدهم که کار در منزل در دنیای پر تب و تاب امروز، دیگر به سبک و سیاق ابتدایی سالها پیش جریان ندارد.

همین حالا که این مقاله را میخوانید، بهتر است بدانید که شانس به شما رو کرده است. نه این که ما انقلاب خاصی کرده باشیم، همین که شما میخواهید، پس شانس داشتن را به خود داده اید! همه چیز از خود شما سرچشمه میگیرد؛ یوزبیت تنها یک واسطه است…
خواندن این مقاله از شما و آموزش صفر تا صد کار در منزل به روش تجارت جهانی از ما.

روش های کار در منزل

کار در منزل یا خارج از منزل؟

واقعیت این است که پروژه کار در منزل در کشور ما، در نهایت پروژه ناموفقی بوده است. اگر به پیشینه کسب و کارهای خانگی در کشور خود نگاه کنیم، حتی با توجه به حمایت های دولتی و اعطای وام های وسوسه کننده راه اندازی کسب و کارهای خانگی از سوی دولت و موسسات دولتی، در توسعه و میزان درآمدزایی کار در منزل، (که با سر زدن به سایت های کاریابی متوجه می شوید عمدتا شامل مشاغلی از قبیل تایپ، ترجمه، ساخت وسایل تزئینی، پخت و پز های خانگی و در بهترین حالت هزاران پکیج درآمدزایی اینترنتی می شوند که آن ها هم نهایتا ترفند های کسب درآمد کلیکی بر روی لینک های اینترنتی را آموزش می دهند) پیشرفت آنچنانی مشاهده نمی شود.

همینجا باید بگویم که اگر شما فردی هستید که به درآمد های محدود و بقول معروف آب باریکه این گونه کسب و کارهای خانگی راضی هستید، یوزبیت به درد شما نمیخورد. این تب را ببندید و ما را با یک خداحافظی خوشحال کنید!

دوره و زمانه عوض شده است. حتی کار در منزل هم معنا و مفهوم چندسال پیش را ندارد. گذشت آن دورانی که خیاطی و بافتنی و گلدوزی لوکس ترین مشاغل خانگی به حساب می آمد. در حال حاضر ما اینترنت را داریم؛ دریچه پهناور برای ورود به دنیای تجارت جهانی! چرا از آن استفاده نکنیم؟ چرا همگام با جهانیان پروژه پولسازی را استارت نزنیم؟
اما اگر شما هم مانند خیلی های دیگر برای راهیابی به تجارت های پر سود از طریق سایت های ایرانی و خارجی مردد و سر در گم هستید و حتی چند صباحی سرگردان شرکت های مختلف در سطح شهر شده اید این مقاله راه نجات شماست!

 اینترنت دریچه ای به دنیای حرفه ای ها!

انتخاب با شماست !
میتوانید ناخونکی به تجارت جهانی با اینترنت بزنید، یا به آب باریکه خیاطی و گلدوزی قانع باشید! همانطور که گفتیم، این انتخاب شماست که برایتان درآمدزایی میکند، یوزبیت تنها یک وسیله است.

کار در منزل با استفاده از اینترنت می تواند از شما یک پولساز حرفه ای بسازد.

دیگر دوره کارهایی با بازار هدف محدود گذشته و اینترنت مرزهای حوزه خدمات را در هم شکسته و تمامی کشور های جهان را در یک قالب کوچک جای داده است. همان دهکده کوچک جهانی و این داستان ها …

درآمد کار در منزل

سوالی که مطرح می شود این است که

چطور اینترنت را به پول تبدیل کنیم؟

قبل از هرچیز بگویم اینترنت قابلیت تبدیل مستقیم به پول دارد و این انکار ناپذیر است. چگونه؟
صبور باشید تا بدانید.
تا به حال عبارت فریلنسری به گوشتان خورده؟ شغل مرتبط با حوزه اینترنت که به صورت کار در منزل (دورکاری) انجام می شود فریلنسری نام دارد.

در دنیای فریلنسری چه میگذرد؟

به گفته مجله فوربس آمریکا، در سال ۲۰۱۷ تقریبا ۵۷ میلیون آمریکایی در حوزه فریلنسری فعالیت می کرده اند و این آمار تا سال ۲۰۲۷ بیش از نیمی از مردم آمریکا را شامل خواهد شد. از این تعداد برخی به صورت تمام وقت در حوزه فریلنسری فعالیت کرده و برخی همچنان یک کار روزمره دارند که در کنار آن و در زمان های آزاد خود به فریلنسری به عنوان یک شغل پاره وقت  می پردازند.

کار در منزل

وقتی که صحبت از کار در منزل می شود نام های زیادی مثل فریلنسرها، قراردادی ها و غیره بر سر زبان ها می افتد. همه این اسامی در عین مشابهت های فراوان تفاوت های چشمگیری هم دارند.

فریلنسری شغلی است که در آن فرد برای خود کار می کند و با اینکه امکان دارد گاها با یک سازمان یا شرکت وارد قرارداد شود اما در نهایت خودش آقابالاسر خود می باشد.

در کمال تعجب، فریلنسر یک فرد کارآفرین است که خدمات خود را به صورت مستقیم به مشتریان ارائه می دهد.
این سرویس ها اغلب (و نه لزوما)، به تجارت های مختلفی ارائه می شوند، هرچند که با گسترش برنامه های به اشتراک گذاری اقتصادی مانند TaskRabbit و Mechanical Turk افراد می توانند خدمات خود را به طور مستقیم به مشتریان ارائه دهند و با حذف نفر سوم هزینه های وارده را کاهش دهند.

تقریبا تمام خدماتی که اکثر تجارت ها نیاز دارند توسط فریلنسر ها انجام می شود اگر بدانید مزایای این حرفه انعطاف پذیری زمان و مکان کار کردن، داشتن استقلال کاری، داشتن درآمد متناسب با تخصص و ارزش فردی، قدرت انتخاب مشتری و کم کردن قابل ملاحظه مقدار مالیات پرداختی است، بیش از پیش ترغیب می شوید که جست و گریخته فریلنسر باشید. چراکه نه ؟ هم فال است و هم تماشا.

در ادامه به معرفی برخی مشاغل نوین حوزه فریلنسری می پردازیم.

بازاریابی آنلاین (دیجیتال مارکتینگ معروف)

کار در منزل

دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین به تمام امور بازاریابی که در آن ها از یک وسیله الکترونیکی یا اینترنت استفاده می شود، گفته می شود. برند های مختلف از کانال های دیجیتال مثل موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت های خود برای ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل خود استفاده می کنند.

گول ظاهر ساده این تعریف را نخورید! تعریف بالا شاید ساده ترین تعریف از دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین باشد اما ماهیت آن به این سادگی ها نیست. در واقع با توسعه اینترنت و افزایش روزافزون استفاده کنندگان از آن،  مفهوم بازاریابی شکل و شمایل جدیدی به خود گرفته است.
یکی از اولین اصول بازاریابی، ارتباط با مشتریان در بهترین مکان و زمان ممکن است. امروزه پیروی از این اصل یعنی ارتباط با مشتری در جایی که بیشترین زمان خود را صرف میکند، فراهم شود و اینترنت همان مکان است.

دیجیتال مارکتینگ را با تکنیک ها و روش های متعدد ارتباط با مشتری درجایی که بیشترین زمان خود را می گذرانند، یعنی اینترنت، می شناسند. از وبسایت ها گرفته تا لوازم تبلیغات آنلاین یک برند مثل تبلیغات دیجیتال، بازاریابی از طریق ایمیل، بروشور های آنلاین و خیلی چیزهای دیگر، تکنیک هایی یافت می شود که همه آن ها زیر چتر بازاریابی آنلاین قرار می گیرند.

دیجیتال مارکتینگ به عنوان یکی از انواع مشاغل خانگی، انواع و اقسام متفاوتی دارد که شامل سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی محتوا از طریق پست های وبلاگی، کتاب های الکترونیکی، انفورماتیک و بروشورهای آنلاین، بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، توئیتر، تلگرام و دیگر شبکه ها، پرداخت به ازای کلیک، تبلیغات گسترده توسط دیگر سایت ها یا صفحه ها و حالات دیگر می شود.
با تمام این اوصاف ، یوزبیت چطور پروسه “پول پارو کردن” را تسهیل میکند؟
یوزبیت
با خلاقیت و ایده های نوین ابزارهای لازم و تخصصی تجارت الکترونیک را برای افراد مختلف را تحت یک پورتال وب نسل جدید پیاده کرده است. پورتالی برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک، کسب درآمد و استفاده از مزایای آن.در واقع در پورتال یوزبیت استفاده و کسب درآمد از پتانسیل های تجارت الکترونیک برای هر کاربری ساده و قابل استفاده می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد یوزبیت می توانید مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

یوزبیت چیست؟

تولید محتوا

کار در منزل

بازار تولید محتوا این روزها حسابی داغ است. تولید محتوا در واقع فرآیند توسعه و ایجاد مضامین دیداری و نوشتاری مثل فیلم ها، کتاب های الکترونیک، پست های وبلاگ، روزنامه ها و یا انفورماتیک می باشد.

تعریف بالا به نظر جامع و کامل می آید اما در واقعیت محتوای تولیدی، بسته به نوع شغل مورد نظر بسیار متنوع و گوناگون است.
امروزه تقریبا تمامی مشاغل فعال از مزایای تبلیغات گسترده اینترنتی در سایت ها و شبکه های اجتماعی متنوع برای معرفی خدمات و محصولات خود بهره می برند. در حقیقت روز به روز تولید محتوا ارزش بیشتری پیدا میکند و به یک نیاز اساسی تبدیل می شود.
از این رو به منظور بازدهی حداکثری این گونه تبلیغات، شرکت ها نیاز به تولید محتوا هدفمند و کارآمد را بیشتر از همیشه حس می کنند و این مسئله اهمیت کار تولید محتوا را بسیار بالا می برد. در این میان سئو مناسب محتوای تولیدی نیز قابلیت بسیار مهمی است که باعث بهتر و بیشتر دیده شدن آن محتوا می شود که البته نیاز به تخصص بالایی دارد.

در این شرایط است که شرکت ها برای رسیدن به موفقیت در زمینه کاری خود و سربلند بیرون آمدن از رقابت تنگاتنگ با همکاران خود، به یک قلم سئو کار حرفه ای و متخصص برای تولید محتوای کاری خود نیاز دارند.

پرسشنامه های آنلاین

یکی از کسب و کارهای خانگی معمول که بیشتر مورد استقبال دانشجویان و دانش آموزان است، پاسخ دادن به پرسشنامه های آنلاینی است که شرکت های تحقیق و توسعه بازار برای آزمایش محصولات جدید خود در اختیار کاربران می گذارند. درآمد حاصل از این کار اگرچه بسیار ناچیز است اما برای دانشجویان و دانش آموزانی که زمان زیادی برای کار کردن ندارند می تواند منبع درآمد قابل قبولی به حساب آید.

کار در منزل

پرداخت در ازای گشت و گذار اینترنتی!!!

احتمالا در نگاه اول با خود میگویید : “اگر چنین تیتری واقعیت داشته باشد میتواند هیجان انگیزترین نوع کسب درآمد باشد !”
تا به حال به این فکر کرده اید که از گشت و گذار روزمره اینترنتی خود در آمد کسب کنید؟ این یکی از ساده ترین روش هایی است که بدون هیچ گونه تلاش و یا حتی تغییر خاصی می توانید کسب در آمد کنید! فقط یک جای کار میلنگد، درآمد ناچیز!

سایت های مختلی وجود دارند که امکان کار در منزل با گشت و گذار در سایت های Google, Bing یا Yahoo را در اختیار شما می گذارند و با هر سرچ شما در یکی از این سایت ها، نتایج بدست آمده می تواند حساب کاربری شما را افزایش دهد!

خرید و فروش دامنه

کار در منزل با یوزبیت

راستش را بخواهید این کار چندان معقول نیست؛ به نوعی واسطه گری است و به مرور باعث افزایش قیمت دامنه های می شود و در طولانی مدت ما را با مفهوم معروفی به نام “ازماست که بر ماست” روبرو میکند . اما بهرحال روندی است که جریان دارد و قصد ما معرفی است.
اسامی دامنه ها در واقع آدرس وب سایت ها هستند که گستره های (اکستنشن ها) بسیار متعددی دارند. این اسامی بازه قیمتی متفاوتی را شامل می شوند که هر کدام از آن ها در زمان فروش می توانند حتی قیمت های میلیونی پیدا کنند. البته باید نام هایی را پیدا و خریداری کنید که از ارزش تجاری و تبلیغاتی برخوردار باشند. سپس کمی دندان به جگر بگذارید تا خریدار مناسب خودش به سمت شما بیاید. در آن زمان شما می توانید پول را در جیب خود حس کنید!

هر کدام از مشاغل مطرح شده بالا و البته هزاران موارد دیگر مشتی از یک خروار هستند که خود نیز به تنهایی دارای زیرمجموعه های فراوانی هستند که ذکر همه آنها از حوصله خواننده این مقاله خارج است. چرا که هدف ما از این مقاله چیزی فراتر از تولید محتوا یا دیجیتال مارکتینگ یا خرید و فروش دامنه است! هدف ما نشان دادن دریچه ورود به تجارتی است که سردسته و بستر همه موارد موجود است.

کار در منزل و تجارت در سطح جهانی به سبک و سیاق یوزبیت!

از ما به شما نصیحت ، کسب درآمد از یوزبیت به امتحانش می ارزد. اعتماد از شما، پارو برای پول پارو کردن از ما! قرارمان همین بود …
به منظور اینکه با ساز و کار یوزبیت آشنا شوید بهتر است اول با مفاهیم ارز دیجیتال، یوز کوین و یوزبیت آشنا شوید.

تنها در صورتی عملکرد واقعی و پولساز یوزبیت را درک میکنید که با مفاهیم بالا آشنایی داشته باشید؛ قرار نیست چشم و گوش بسته بزرگترین دارایی تان یعنی زمان را به پای پلتفرم یوزبیت بگذارید. ساز و کار یوزبیت به گونه ای است که نه سیخ بسوزد نه کباب. در واقع سیستم حرفه ای و نوین درآمدزایی از اینترنت می باشد که شما در آن علاوه بر بهره مندی از یوزکوین، اولین ارز دیجیتال ایرانی ، میتوانید جزو سهام داران این استارتاپ باشید و از امکاناتی که در سایت قرار داده شده است استفاده کنید و به راحتی کسب درآمد داشته باشید. به زبان خودمانی، هم فال است و هم تماشا.
توکن یوز یا همان یوزکوین، یک توکن کاربردی‎ست که حکم همان پاروی معروفمان را دارد.
نوسانات ارزشی این توکن بر اساس تقاضا تعیین می شود. یعنی هر چقدر کاربرد و استفاده از این توکن بیشتر شود، ارزش توکن نیز افزایش میابد. پس در آینده نه چندان دور و با گسترش فعالیت‎های یوزبیت که به طبع آن کاربرد یوز در پلتفرم یوزبیت نیز بیشتر میشود، ارزش یوز افزایش پیدا خواهد کرد آنهم بدون هیچ دردسر و زحمتی برای شما. البته این روند نه تنها روی یوزکوین جریان دارد، بلکه تمام ارز های دیجیتال دنیا همین مسیر را پیموده اند و برخی از آنها ابرقدرت دنیای ارزدیجیتال شده اند. (خرجش یک سرچ ناقابل است تا بیشتر بدانید)

کاری که تیم متخصص یوزبیت انجام داده است این است که چند مفهوم پولساز اینترنتی و جهانی را به صورت ماهرانه تلفیق کرده تا پول درآوردن برای کاربران، هفت خوان رستم نباشد.
درآمدزایی از یوزبیت در واقع حاصل بکارگیری چند نمونه از مشاغل اینترنتی از جمله دیجیتال مارکتینگ است که بی برو برگرد جزو پرسود ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است، می باشد.
میبینید؟ همه چیز حساب شده و مدیریت شده است. پاروی پیشنهادی یوزبیت حاصل سال ها تجربیات و مطالعات تیم یوزبیت می باشد. در واقع شما از الگوریتم های پیشنهادی و اتوماتیک یوزبیت میتوانید استفاده می نمایید تا تجارت خود را بسازید یا رشد دهید.

هیچکس نمیتواند منکر شود که امروزه تمامی تجارت های جهانی به صورت الکترونیک انجام می شوند و عمده تمرکز آن ها بر روی دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای الکترونیک است. (بازهم برای اطمینان شما را ارجاع میدهیم به یک سرچ ناقابل)
یوزبیت، در استاندارد استارتاپ های روز جهان و با استفاده ارزهای دیجیتال، دریچه ای مطمئن و در دسترس برای ورود شما به این دنیای بزرگ و پر سود بوده که با پیاده‎سازی پلتفرم تجارت الکترونیک خود، زمینه را برای کسب درآمد اینترنتی و مطمئن برای عموم علاقه‎مندان فراهم کرده است.

کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی، عضو تیم مدیریتی یوزبیت، سوابق کاری: دستیار مدیر کشوری خدمات پس از فروش موبایل تکنو، مدیر امور بین الملل شرکت معدنی بازتاب کانی آرا، متخصص امور بین الملل گروه تجاری پالفا

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار