logo
0
روابط 11
اندازه شبکه 10

سرمایه گذاری در یکی از پروژه های موفق ایرانی

این سایت تست شده است و پرداختی های منظمی دارد و جز یکی از پروژه های موفق ایرانی است و از تاریخ 15 آذر 1397 شروع به فعالیت کرده است و تا الان جز پروژه های خوب بوده است این شرکت استخراج ابری ایرانی در شهر فسا در ایران است فسا شهری در ۱۳۵ کیلومتری شرق شیراز، واقع در استان فارس است.این شرکت در حال گرفتن مجوز های قانونی می باشد و در آینده به صورت قراردادی به کار خود ادامه می دهد.
یک سایت ایرانی استخراج ابری دوژ کوین است که در ایران به یک صندوق پربازده ارز دیجیتال آنلاین تبدیل شده است که این صندوق سرمایه گذاری ارزدیجیتال باسودبالا مبتنی بر دوژ کوین با وجود تع...

ادامه
  1.6 k   0
بهترین راه کسب درآمد مطمئن به وسیله سود مرکب

با معرفی سایت جدید از نوع کسب درآمد کلیکی خدمت عزیزان هستم .
در این سایت با مشاهده آگهی، حل آفرهای پیشنهادی، مسابقه های مختلف، خرید و اجاره زیرمجموعه ، خرید سهام و روش های جدید دیگر کسب درآمد کنید.
17 درصد سود سرمایه گذاری در سهام
20 درصد سود از اجاره رفرال
حداقل سرمایه گذاری 6000 تا 10000 تومان
مبالغ سرمایه گذاری در صدرا باکس چگونه تامین می شود ؟
طبق گفته های مدیریت سایت صدراباکس آقای مهدی محمدی
“بورس ، بورس شانگهای و طلا و سکه “
چطوری درآمد روزانه ی خود را بیش تر کنیم ؟
جذب زیرمجموعه ی مستقیم
خرید زیرمجموعه مستقیم
...

ادامه
  1.2 k   1
اولین و تنها شرکت ثبت شده و دارای مجوز استخراج ابری بیت کوین در ایران

یک سایت خرید هش و کلود ماینینگ بیت کوین، اتریوم و لایت کوین در ایران است که به صورت رسمی با نام آينده سازان پيشگام اروند و شماره ثبت 7021 و شناسه ملی 14007773851 بامسئوليت محدود در شوراي عالي مناطق آزاد با آدرس خوزستان. منطقه آزاد اروند. آبادان. کوی بهار. کد پستی 6315653394 ثبت شده است و به تازگی در حال فعالیت است.
شرکت از تاریخ 02/06/ 1398 شروع به کار کرده است و شما می توانید خودتان با مراجعه به سازمان ثبت اسناد کشور به آدرس اینترنتی ilenc.ir از صحیح بودن اطلاعات شرکت خبردار شوید و آن را مورد بررسی قرار دهید. این شرکت قابلیت استخراج ارزهای دیجیتال BITCOIN، ETHEREUM، LITECOIN را دار...

ادامه
  1.2 k   0
hero
وایت پیپر قوانین راهنما درباره ما تماس با ما Yoozbit © 2019