0
  22.2 k 

fattah32: استخراج ابری چند ارز دیجیتال در Genesis-Mining
سایت Genesis mining یکی معتبر ترین سایت استخراج ابری بیت کوین می باشد .همچنین می توانید ارز های دیگر مانند اتریوم , لایت کوین , دش را هم استخراج کنید .


توجه توجه !!

تعرفه های این سایت بسیار بسیار کم درآمد می باشد و توصیه می کنم شروع به استخراج ابری در سایت helixxmine کنید : ( برای ورود بر روی لینک زیر کلیک کنید . )

شما در این سایت با اجاره میزان هش و پرداخت هزینه آن قرار داد 2 ساله با این سایت می بندید و به مدت دو سال روزانه نسبت به میزان هش خریداری شده پول دریافت می کنید .

در این سایت انواع ارز های دیجیتال را می توانید استخراج کنید که معتبر ترین آنها بیت کوین , اتریوم , لایت کوین و دش می باشد .اگر با استخراج ابری آشنایی ندارید لینک زیر را مطالعه کنید :

– استخراج ابری بیت کوینقبل از هر چیزی برای ثبت نام لینک زیر را حتما مطالعه کنید : ( برای ورود بر روی لینک زیر کلیک کنید . )

– بخش ها و کلمات رایج

بعد از یادگیری مطالب لینک بالا می توانید به سادگی در این سایت ثبت نام کنید .ابتدا وارد سایت Genesis Mining شوید : سایت Genesis Mining

پس از ورود به سایت در منوی اصلی بالای صفحه دو گزینه ی Sign up و Login موجود می باشد . برای رفتن به فرم ثبت نام بر روی گزینه ی Sign up کلیک کنید .

( بعد از ثبت نام برای ورود به پنل کاربری از گزینه ی Login استفاده کنید . )

بعد از کلیک بر روی گزینه ی ثبت نام وارد فرم ثبت نام خواهید شد که از شما ایمیل , رمز عبور و تکرار رمز عبور را می خواهد . که برای ساخت پنل کاربری لازم است .

بعد از وارد کردن اطلاعات و ثبت نام به صورت خودکار وارد پنل کاربری خواهید شد . ( برای ورود به پنل کاربری در روز های بعد از گزینه ی Login در صفحه ی اصلی استفاده می شود و لازم است ایمیل و رمز عبور را وارد کنید تا وارد پنل کاربری شوید . )بعد از ورود به پنل کاربری منوی سمت چپ صفحه به این شکل خواهد بود :گزینه های مهم این منو را شماره گذاری کردم و به ترتیب توضیح میدم :

1 – این صفحه ی داشبرد و همین صفحه ای که الان داخلش هستید می باشد .

2 – این گزینه لیست برداشت های شما از سایت را نمایش می دهد .

3 – این گزینه شامل تنظیمات که گزینه ی Settings است و گزینه ای که دارای لینک شما می باشد که هرکس با آن ثبت نام کند و هش خریداری کند شما کمیسیون دریافت می کنید گزینه ی Affiliates می باشد .

4 – از این گزینه هش خریداری می کنید که در ادامه بیشتر توضیح میدهم .آموزش خرید هش از سایت جنسیس ماینینگ :

ابتدا بر روی گزینه ی Buy Hashpower در منوی سمت چپ صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه ی زیر شوید :به گزینه ی 1 در عکس توجه کنید ; در این گزینه نوع پولی که می خواهید برای خریداری هش پرداخت کنید را مشخص کنید که با بیت کوین تعدادی ارز دیجیتال دیگر امکان پذیر است , برای مثال بیت کوین را انتخاب کنید .

طبق فلش های قرمز 2 و 3 میزان هش ارزی که می خواهید استخراج کنید را انتخاب کنید . ( لازم به ذکر است که این سایت معمولا هر دفعه ارز هایی را برای استخراج موجود دارد مثلا بعضی موقعه ها هش بیت کوین و اتریوم می تونید خریداری کنید و بعضی موقعه ها هش بیت کوین و دش

بعد از انتخاب میزان هش طبق فلش سمت راست صفحه بر روی Continue کلیک کنید که صفحه ی زیر باز خواهد شد :در اینجا قرار داد را کامل می کنید تا آدرسی برای پرداخت دریافت کنید .

به فلش بالای صفحه دقت کنید . در کادر مشخص شده این کد را وارد نمایید : PupZHJ
با وارد کردن کد تخفیف 3% تخفیف برای شما اعمال می شود حتمی استفاده کنید . ( لازم به ذکر هست هیچ مبلغی از شما کم نمیشه و بنده فقط از طرف سایت کمیسیون دریافت می کنم . )

سپس طبق فلش قرمز پایین صفحه تیک مربع Agee On Terms را بزنید و بر روی Confirm Order کلیک کنید که به صفحه ی زیر خواهید رفت :در این صفحه به شما آدرس کیف پول بیت کوین داده می شود تا میزان بیت کوین مشخص شده را پرداخت کنید و همچنین یک زمان سنج در صفحه می باشد که تاریخ انقضاء این قرار داد برای پرداخت می باشد و شما 30 دقیقه زمان دارید تا مبلغ مورد نظر را ارسال کنید
8 ماه پیش