کسب درآمد از طریق تولید محتوا در یوزبیت
  0
12   3.3 k 

yoozbit:
تولید محتوا یکی از اصلی ترین روش های کسب درآمد اینترنتی و یکی از مشاغل پربازده آنلاین است. 

بر همین اساس تولید محتوا تبدیل به شاه راه اصلی درآمدی در پلتفرم تجاری یوزبیت شده است اما به شکلی کاملا متفاوت و بسیار پربازده تر !!!

کسب درآمد از طریق تولید محتوا 

روش ها و تکنیک های متفاوتی برای کسب درآمد از طریق تولید محتوا وجود دارد و همچنین محتوا نیز دارای اشکال و ماهیت های متفاوتی است. یوزبیت یک پکیج کامل از روش ها، تکنیک ها و ماهیت های گوناگون محتوایی را ارائه داده است که به همین دلیل ترجیح داده شد به جای کلمه محتوا از کلمه اطلاعات استفاده شود.

در یوزبیت افراد با تولید بیت های اطلاعاتی کسب درآمد میکنند

یکی از تکنیک های کسب درآمد از تولید محتوا در پلتفرم یوزبیت، فروش مستقیم محتواست. به این صورت که هر کاربر با توجه به اطلاعات، تخصص و یا دانش شخصی خود میتواند محتوای مفید تولید کرده و مستقیما از طریق بیت اطلاعات غیر رایگان و با استفاده از سیستم پرداخت امن یوزبیت محتوای خود را بفروشد. 

محتوا یا بیت تولیدی میتواند بصورت متنی یا مقاله، ویدیویی، تصویری و یا حتی ارتباطی باشد.

در حال حاضر امکانات حرفه ای تولید مستقیم مقاله و محتوای متنی و تصویری در یوزبیت فراهم است. کاربران با تولید محتوای متنی و فروش مستقیم آن کسب درآمد میکنند. 

نکته ای که وجود دارد اینست که محتوای تولیدی باید ارزشمند باشد. محتوایی که دارای اطلاعات مفید نباشد هیچ ارزشی ندارد. اینگونه محتواها نه دیده شده و نه فروخته میشوند. پس حتما دقت کنید که محتوایی که تولید میکنید مفید و ارزشمند باشد تا بتواند یک جریان مالی مناسب را برای شما ایجاد کرده و تبدیل به یک بخش با ارزش از شغل اینترنتی شما شود.


روش دیگری از کسب درآمد از طریق تولید محتوا نیز وجود دارد که دارای پتانسیل درآمدی بالایی است. در این روش کاربر شروع به تولید محتوا در حیطه ها، اشکال و ماهیت های گوناگون در قالب بیت های اطلاعاتی عمومی یا تخصصی کرده و آنها را بصورت رایگان در اختیار دیگر کاربران قرار میدهد. در صورتی که بیت های تولید شده دارای محتوای ارزشمند و مفید باشند بازدید و بازخورد بالایی از طرف دیگر کاربران دریافت میکنند. امروزه افراد بدنبال کسب اطلاعات مفید در حیطه های گوناگون در فضای اینترنت میگردند و اگر بتوان بر یک بستر تجاری مناسب با مخاطبین هدف تعامل داشت و اطلاعات موردنظر آنها را تولید و در اختیارشان قرار داد میتوان به سرعت رشد کرده، بازخورد مناسب دریافت کرده و مخاطبین با ارزش و زیادی جذب نمود. در این صورت و با افزایش هر چه بیشتر مخاطبین صفحه موردنظر و همچنین افزایش بازدیدهای بیت های تولیدی صفحه، کاربر تولید کننده محتوا تبدیل به یک اینفلئونسر تبلیغاتی و یک تولید کننده حرفه ای محتوا که مخاطبین ارزشمند و زیادی دارد، خواهد شد. در این صورت صفحات دیگر، مشاغل مختلف، شرکت ها و وبسایت های گوناگون به این کاربر مراجعه کرده و سفارش تولید محتوا میدهند و در ازای تولید و توزیع محتوای حرفه ای و تبلیغاتی پول پرداخت میکنند. حتی میتوان قرارداد تولید رپورتاژ آگهی دریافت نمود.

در اینصورت کاربر با شروع کار خود میتواند ضمن تمرین تولید محتوای حرفه ای، بازخورد دریافت کرده و همواره کار خود را پیشرفت دهد. همچنین این کار بر روی یک بستر مدرن تجاری و مبتنی بر بلاک چین انجام شده و تمام امکانات تجارتی و معاملاتی کاملا فراهم است، کاربر هر زمان و هر لحظه که احساس کرد آماده تجارت محتواست میتواند بلافاصله این تجارت پرسود را بر روی همین بستر آغاز کند.

رسیدن به درآمد مناسب در  این روش ممکن است کمی زمان بر باشد اما بسیار پرسود و پربازده خواهد بود. 

در ضمن یوزبیت دارای تکنیک ها و امکانات افزایش بازدید و بازخورد است که میتوان با استفاده از آنها این زمان را بسیار کاهش داد . 

چگونه در یوزبیت تولید محتوا کنیم؟

یوزبیت تمام امکانات تجارت الکترونیک، دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از اینترنت را بصورت ساده شده و بسیار آسان در اختیار کاربران قرار داده است. تولید محتوا و بیت اطلاعات هم به ساده ترین شکل ممکن در پلتفرم تجاری یوزبیت فراهم شده است.

برای این کار پس از ورود به حساب کاربری خود در یوزبیت، فقط کافیست با استفاده از دکمه + مانند شکل زیر وارد صفحه تولید بیت اطلاعات شوید : 


پس از ورود به صفحه تولید بیت میتوانید از امکانات این صفحه استفاده کرده و بصورت مستقیم محتوای متنی تولید کنید و یا محتواهای غیر متنی که قبلا تولید کرده اید را برای نمایش قرار دهیدهمانطور که در تصویر بالا میبینید این صفحه دارای یک ادیتور متن حرفه ای است که میتوانید از طریق آن متن مورد نظر را تایپ کرده، از تیترها در سایزهای مختلف استفاده نمایید، لینک و تصویر اضافه نموده و از امکانات دیگر این ادیتور استفاده نمایید. این بخش از ادیتور متن مخصوص متن عمومی است. زمانی که بیت شما غیر رایگان باشد بخشی از بیت که برای همه کاربران نمایش داده میشود را در این کادر مینویسید اما اگر بیت شما رایگان باشد میتوانید کل بیت را در همین کادر ارائه دهید !! 

بیت غیر رایگان 

در صفحه تولید بیت کمی پایین تر بروید. میتوانید بیت خود را غیر رایگان کنید. فقط کافیست گزینه تجارت اطلاعات را روشن نمایید : حالا باید روش پرداخت هزینه بیت هود را بین تومان و یوز انتخاب نمایید، سپس قیمت بیت را زده و متن خصوصی را بنویسید. متن خصوصی مخصوص خریداران بیت شماست و فقط پس از پرداخت هزینه نمایش داده میشود.

در ادامه میتوان از امکان لوکیشن نیز استفاده کرد. گزینه موقعیت مکانی را فعال کرده و استان و شهر را انتخاب میکنید.این امکان زمانی به کار می آید که بیت شما به نحوی مربوط به شغل آفلاین شما شود و یا به هر دلیلی بخواهید شهر و استان خود را به بیت اضافه کرده تا همشهریان خود را جذب نمایید. افراد میتوانند بر اساس موقعیت مکانی جستجو کرده و بیت هایی که موقعیت مکانی شهر یا استان خاصی را فعال کرده اند را پیدا نمایند. 

کمی پایین تر از امکان فوق العاده افزایش بازدید هم استفاده کنید : در اینجا دو روش برای افزایش بازدید وجو دارد 

اسپانسر بازدید: یکی از روش های کسب درآمد در یوزبیت بازدید بیت های اسپانسر شده است که بصورت قطره ای انجام میشود. فضای خاصی در پلتفرم یوزبیت برای اینکار تعبیه شده که بیت های اسپانسر بازدید در آنجا قرار گرفته و کاربران با بازدید آنها مقداری یوز دریافت میکنند.در صورتی که این گزینه را فعال کنید، بودجه کلی که برای بازدیدهای این بیت درنظر گرفته اید را وارد کرده و ارزش هر یک بازدید را تعیین نمایید بیت شما در فضای کسب درآمد قطره ای قرار گرفته و کاربران با بازدید از بیت مقدار مبلغی که برای هر بازدید تعیین کرده اید را دریافت میکنند. در این صورت بازدید بیت شما بالا رفته و افراد زیادی بیت تولیدی شما را میبینند، خرید میکنند، مطالعه میکنند، نیترو میزنند و یا با صفحه شما ایجاد رابطه میکنند

اسپانسر بازنشر: بازنشر یکی از امکانات یوزبیت برای افزایش بازدید و همچنین کسب درآمد است. بیت های کاربران  و صفحات مختلف امکان بازنشر شدن در دیگر صفحات و همچنین در صفحات شبکه های اجتماعی را دارند. پس با تعیین بودجه برای بازنشر و تعیین مبلغ دریافتی کاربران برای هر بازنشر انجام شده به هر چه بیشتر بازنشر شدن بیت خود در صفحات دیگر کمک کنید

در مورد تولید بیت اطلاعات و تولید محتوای مفید در ویدیوی زیر مفصل صحبت کرده ایم 

ویدیو را از لینک زیر ببینید : 

آموزش کامل تولید بیت اطلاعات در یوزبیت 

3 ماه پیش