شخصیت ذهن

سلام.

اگر میخواهیم به افرادی با توجه به ویژگی های شخصیتی و روانی ، پیشنهاد دهیم که چطور میتوانند قدرت ذهن خود را افزایش دهند و مدیریت کنند قدرت ذهن خود را، اندیشمندان و داشمندان چند راهکار به ما آموخته اند و ما هم، آنها را به اتفاق دوره می کنیم.

از نرمش سبک روزانه شروع کنیم و پس از مدتی به ورزش های منظم و ورزش های که هرشخصی، علاقه ای به آن دارد، شروع می کنیم.

مراقبه و یوگا، یکی از موثرترین روش هاست.این روش را در برنامه های روزانه خود قرار دهیم.البته هر فردی نسبت به توان خود میبایست این کارها را شروع کند و انجام دهد.

از کمترین زمان و کمترین نرمش و ورزش تا به آن حدی که توانش را داریم.تا به مرور زمان نتایج خوب این حرکات را ببینیم و سعی کنیم هرگونه اشیاء و لوازم که باعث حواس پرتی و مزاحم خلوت ما میشوند، از خود دور کنیم.

البته در اوایل کار، شاید سخت باشد، اما شدنی ست و ما میتوانیم با خود زمزمه کنیم،که من میتوانم خود را بازسازی کنم.

اگر بتوانیم حداقل در زمان مراقبه و یوگا از فکر کردن به مشکلات و کمبودهای خود خودداری کنیم.قدرت ذهن را مدیریت کنیم، و ذهن خود را فقط معطوف به مراقبه ، ورزش یا یوگا بکنیم.

به مرور زمان میتوانیم این قدرت را در اختیار خود بگیریم، وبه بگوییم این قدرت تحت اختیار ماست، و برای افزایش قدرت ذهن و بودن در لحظه، تمام ذهن و افکار خود را مدیریت می کنیم و به خود میگوییم این ما هستیم، که قدرت ذهن خود را مدیریت کرده ایم.

از حل جدول کلمات و اعداد غافل نشویم، چون حل این جداول از آلزایمر ما جلوگیری میکنند.

برای افزایش قدرت ذهن خود از تجارب جدید غافل نشویم.زبان جدید و فعالیت جدید، مسافرت به مناطق جدید و به چالش کشاندن قدرت ذهن نهراسیم.قرار نیست از فعالیت های سخت شروع کنیم، از فعالیت های کوچک شروع کنیم، از حروف الفباء زبان ها شروع کنیم، برای دیدن مناطق، از نزدیکترین محل به زندگی و محل کار خود شروع کنیم.و در این گونه فعالیت های کوچک، هم خود را می شناسیم و هم مدیریت ذهن را بهتر یاد میگیریم، و از شناخت خود است که به شناخت خدا بزرگ هم خواهیم رسید.

اگر ما انسان ها، خود را بهتربشناسیم، حتما خدا را هم بهترخواهیم شناخت.چون از خودشناسی، به خداشناسی خواهیم رسید.

ما با افزایش قدرت ذهن و تمرکز، توانایی های خود و مهارت خود را برای پیگیری اهداف زندگی بهتر، افزایش میدهیم و زندگی پربارتری و سعادتمندتری خواهیم داشت.

با تقویت نیروی ذهن، و نشان دادن مثمرثمر بودن آن ، انسان های بیشتری ما را الگوی خود قرار می دهند.

خداوند، شاید افراد مورد نظر ما را ندهد، اما افراد مورد نیاز ما را، برای کمک می فرستد،حتی افرادی که به ما صدمه خواهند زد.تا ما تبدیل شویم به انسانی که خدا دوست دارد.

خدایا، مرا آن ده، که نباشد از آن به.

آمین.

(فرهاد سنگ شکن)نظرات    به یوزبیت؛ خانه محتوا خوش آمدید 🎉

    فرقی نمی‌کند به خواندن، تولید محتوا، کسب درآمد و یا بازاریابی محتوا علاقه‌مند باشید، در یوزبیت امکاناتی برای شما وجود دارد.

    globessl globessl enamad logo-samandehi

    درباره ما . راهنما . اطلاعیه‌ها . اپلیکیشن . قوانین . مجوزها . ارتباط با ما
    کلیه حقوق این سایت برای شرکت برخط سازان اطلاعات یوز محفوظ می‌باشد.