درآمد آسان و مطمن شش ارز دیجیتال برتر دنیا برتر
  17
  13 k 

kungfutoa: پیشنهاد ویژه و با اعتبار میتینگ(استخراج) شش ارز دیجیتال برتر دنیا
1 راه اندازی و ثبت نام بسیار آسان و سریع فقط با آدرس والت(کیف پول)
2 امنیت و ناشناسی عالی
3 سرعت و بازدهی بالا
4رابط کاربری ساده و کاملا کاربردی
5 امکان ویژه راه اندازی ذخیره و برداشت اتوماتیک
6 استخراج همزمان شش ارز بدون افت سرعت
7 از مرحله اتوماتیک فقط کافی است اینترنت قطع نشود تا استخراج ادامه پیدا کند.
****
سلام دوستان
امروز سایت اولویت اول بنده را که ابتدای این هفته از دو ارز برداشت داشتم و البته به دلیل سادگی و امکانات ویژه ای که در اختیار کاربران خود قرار میدهد مطمئن هر ماینری با یک بار حضور و استخراج از این سیستم بدون شک به دلیل سود بالا، امنیت سرعت مطلوب سرورها و مهمتر از همه اعتبار و اطمینان صد در صدی برای برگشت و واریز درآمد شما با رسیدن به حد معیین شده( با تجربه شخصی که دارم به راحتی بعد از اتوماتیک شدن استخراج که من چهار ارزش را ظرف تنها سه روز و روزی کلا دوساعت موفق شدم به مرحله اتوماتیک برسم و به سادگی از همین چهار ارز که در چهار ردیف اول اینجا معرفی میکنم، میتوانید حداقل هفته ای یک بار برداشت کنید. آن هم فقط در روز یک بار راه اندازی میکنم و صفحه را مانیموم میکنم و به کارهای دیگر میپردازم و فقط نت را قطع نمیکنم که آنهم روزی دو تا سه ساعت آنلاین بودن کفایت میکند) مهمان و مشتری پر و پاقرص آن خواهد شد .
این سایت به شما امکانات کاربری بسیار ساده و کاملا کاربردی میدهد که استخراج بدون دردسر و پیچیدگی را برایتان به ارمغان می آورد.
الف. بعد از ورود به صفحه ریجستری یا ثبت نام کافیست برای هر ارزی که میخواهید شروع کنید آدرس والت آن را از قبل آماده کنید و با ارایه آن و مشخص کردن یک رمز ورود خیلی راحت شما را به صفحه استخراج هدایت میکند.
- ب. بعد از ورود به صفحه آبی رنگ ماین پایین صفحه در کلید چرخ دنده یا همان سیتینگ برای بیت کویین میتوانید سرعت را و برداشت اتوماتیک را تنظیم کنید که برای سیستم های ساده خانگی و یا حتی گوشی های موبایل اندروید سرعت 10 کافی و کاربردی است . برای اتوماتیک کردن باید بدانید شما برای یکی دوروز ناچارید بصورت دستی ذخیره را انجام دهید تا حد لازم که در برابر مبلغ ناچیزی از درآمد همان ارز به شما این امتیاز را می فروشد. این را اضافه کنم در همین مراحل ابتدایی هم اصلا لازم نیست پای استخراج بنشینید تا هر صد و بیست ثانیه روی دکمه ذخیره بزنید تا ارز استخراج شده برایتان منظور گردد، بلکه در همین مرحله هم شما کافیست بعد از شروع چرخش استخراج همان ابتدا یک بار کلید ذخیره را فشار بدهید و بعد آن میتوانید صفحه را پایین بیاورید و به کارهای دیگر بپردازید . در این مرحله نیز فقط وصل بودن نت و نیستن پنجره کافی است فقط فعلا مجبورید به تناسب انتخاب خودتان در ساعت دو سه مرتبه روی صفحه بیاید و کلید ذخیره را کلیک کنید تا ذخیره دستی انجام شود.
- ج . بعد از رسیده به درآمد کمی (مثلا اتریوم با 0.001 اتر ) میتوانید گزینه save a to یا همان ذخیره اتوماتیک را خریداری و راه اندازی کنید و از آن به بعد فقط برای هر مرتبه استخراج کافیست یک بار زحمت ورود را بکشید و از آن پس به سادگی درآمدی منطقی و قابل توجهی را بطور مستمر برای خود اکتساب کنید.
- توجه داشته باشید با گرفتن هر زیر مجموعه به امتیاز بالاتری برای برداشت بیشتر میدهد که قابل توجه است. در زیر لینک ثبت نام هر ارز را جداگانه و با اولویت سرعت و سود راحت تر را برای شما قرار میدهم .
- هر کدام از عزیزان که مرحمت کنند با لینک بنده ثبت نام کنند اگر لازم دیدند به بنده اطلاع بدهند تا همه پروسه استخراج سایت را با ترجمه فارسی و به زبان ساده با تفسیر و عکس همراه با چند ترفند خاص برای افزایش سرعت استخراج و برداشت ارزها را برایتان ارسال کنم.
- در پایان این نوشته دو کیف پول مطمن و کاربری ساده را به همراه آی دی تلگرامم برایتان یادداشت می گذارم .
- در هر مرحله ای که هستید و در هر شرایطی در صورتی که در هر مورد درآمد ارزها و منابع استخراج سوال یا کمکی نیاز داشتید روی همراهی و معلومات ناچیز بنده حساب کنید .
- 1- لینک شروع استخراج اتریوم
- https://www.oominer.com/cpuwin/ethereum-mining/ref/176748
- 2- لینک شروع استخراج لیت کویین
- https://www.oominer.com/cpuwin/litecoin-mining/ref/36975
- 3- لینک استخراج دش کویین
- https://www.oominer.com/cpuwin/dash-mining/ref/17817
- 4- لینک استخراج مون رو
- https://oominer.com/cpuwin/monero-mining/ref/7123
- 5-لینک استخراج ن ام
- https://oominer.com/cpuwin/nem-mining/ref/1533
- 6- لینک استخراج بیت کویین
https://oominer.com/cpuwin/bitcoin-mining/ref/376468
آدرس یا آی دی تلگرام من
Kungfutao@
4 ماه پیش

iwmf