استخراج ابری

یکی از روش‌های استخراج ارزهای دیجیتال که به خرید سخت افزار، راه‌اندازی سیستم‌های ماینینگ و به طور کلی پیاده‌سازی نیاز ندارد با نام استخراج ابری یا کلود ماینینگ (Cloud Mining) شناخته می‌شود.
در این روش شما قدرت پردازش سرورهای متصل بهم که در یک مزرعه (mining farms) مجهز است را با مبلغ مشخصی خریداری می‌کنید و استخراج توسط این سرورها و دستگاه‌ها انجام می‌شود و ارز بدست آمده به صورت روزشمار به حساب شما منتقل می‌شود.
در واقع شما با این روش، تقریبا هیچ نیازی به داشتن دانش فنی نصب و اجرای دستگاه‌های استخراج را نخواهید داشت و فقط براساس قراردادی که با آن شرکت دارید، مبلغی را پرداخت می‌کنید و مقدار مشخصی Hash Power بدست می‌آورید. و به نسبت سرمایه ای که گذاشته اید سود دریافت میکنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد استخراج ابری میتوانید این پست را مطالعه نمایید.

استخراج ابری یوزبیت با بهره گیری از متخصصان سخت افزار خود، اقدام به راه اندازی سیستم های قدرتمند استخراج ارزهای دیجیتال نموده است. از ویژگی های این سیستم ها میتوان به 100% مونتاژ داخل، توانایی تغییر در الگوریتم استخراج، استخراج انواع ارز دیجیتال و... اشاره نمود.
شما با خرید قدرت محاسبه هش سیستم های یوزبیت میتوانید بدون نیاز به دانش فنی و به دور از ریسک ها و دردسرهای ناشی از استخراج، نظیر نوسانات قیمت ارز، نگهداری و خرابی سیستم، مشکلات تبدیل ارز و... از این بازار پر سود درآمد دلاری خود را داشته باشید.
برای این منظور کافی است مقدار قدرت هش دلخواه خود را از سرورهای زیر خریداری نموده و سپس به صورت روزانه سود ناشی از استخراج را در حساب خود دریافت نمایید و پس از رسیدن به حد نساب به حساب بانکی خود منتقل نمایید.
سرورهای خریداری شده توسط اوپراتور های یوزبیت برای بیشترین بازدهی با رعایت مسائل فنی و ایمنی نگهداری و مدیریت می شوند و شما به اندازه طول عمر ریگ های استخراج به نسبت سرمایه ای که در سایت قرار دادید به صورت دائمی سود دریافت می نمایید.
یوزبیت به مشتریان خود که مبالغ بالاتری سرمایه گذاری میکند تا 5 سال خدمات رایگان می دهد.


مرحله 1 (انتخاب سرور)

مرحله 2 (انتخاب مقدار هش)

(سرعت هش درخواستی)

مرحله 3 (پیش فاکتور)

اجاره Kh/s با ماه میزبانی رایگان به مبلغ تومان
قیمت بعد از اعمال تخفیف تومان
سود ماهانه ≈ %
میزان سود ماهانه ≈ تومان
قیمت هر 1Kh/s = تومان

مرحله 4 (تایید و پرداخت)

برای خرید سرور ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

globessl logo-samandehi
© 2018 Yoozbit.com All Rights Reserved