استخراج یوزکوین – کسب درآمد از ارز دیجیتال ایرانی

اگر دارید این مقاله را میخوانید پس حتما با رویه استخراج ارزهای دیجیتال آشنایی دارید. استخراج ارز یا همان به اصطلاح ماینینگ پدیده ای است که در سال های اخیر در کشور خودمان هم خیلی رایج شده است و یوزبیت نیز تا همین چند وقت پیش بخش استخراج یوزکوین را در پنل خود داشت. این رویه تنها نیاز به یک دستگاه متصل به اینترنت مثل رایانه خانگی یا لپ تاپ شما دارد که با استفاده از آن وارد یکی از سایت های ماینینگ شده یا از مرورگرهای مخصوص به آن استفاده کنید تا با به کارگیری توان سی پی یو شما ارز دیجیتال استخراج یا ماین کنید. حتی دستگاه های مخصوص ماینینگ هم تعبیه شده اند که می توانید آن ها را خریداری کرده یا حتی اجاره کنید و با استفاده از آن ها کسب در آمد کنید. به همین سادگی!

پروسه بالا بسیار ساده و کارآمد به نظر می رسد. در روزگاری که همه از ارز دیجیتال و ارزش بالا و آینده بسیار روشن آن صحبت می کنند چه کاری می تواند بهتر از این باشد که در خانه بنشینید و با کمی سرمایه اولیه از این زمین بارور ارز دیجیتال استخراج کنید؟ اما این کار نیاز به در نظر گرفتن موارد زیادی دارد. زمانی بود که گفته می شد خرید دستگاه های ماینینگ بسیار به صرفه است و در طی چند ماه شما می توانید به راحتی هزینه صرف شده برای خرید دستگاه را با استفاده از خود دستگاه بدست بیاورید اما امروزه با وجود نوسان در بازار ارزهای دیجیتال، گران شدن دستگاه در اثر بالا رفتن قیمت دلار، بسته شدن امکان استخراج برخی ارزهای خاص و در نهایت افزایش تعرفه برق برای ماینرها این رویه دیگر به صرفه نیست مگر اینکه همه جوانب آن را بسنجید.

اما ما اینجا نمی خواهیم به شما بگوییم که چه چیزهایی را باید مد نظر قرار بدهید و چه دردسر هایی باید بکشید تا بتوانید با استخراج ارز کسب درآمد کنید. ما در این مقاله می خواهیم به شما توضیح بدهیم که چطور می توانید در یوزبیت به استخراج یوزکوین از طریق شبکه بپردازید.

استخراج یوزکوین

استخراج یوزکوین

اگر جزو کاربرهای قدیمی یوزبیت هستید حتما می دانید که یوزکوین یک توکن است که از استاندارد ERC-20 پیروی می کنند و توکن های ERC-20 قابلیت استخراج ندارند. ولی یوزبیت با بهره گیری از عنصر خلاقیت روش جدیدی برای استخراج ابداع نموده است. در این روش که اصطلاحا آن را “استخراج از شبکه” می نامیم، کاربران با انجام امور تعریف شده در یوزبیت و با توجه به بودجه استخراج تعریف شده می توانند به استخراج یوزکوین بپردازند.

 

در مارکت یوزبیت برخی پست‎ها قابلیت استخراج دارند:

– پست های اسپانسر دار که توسط اسپانسر، بودجه استخراج یوزکوین برای آن تعریف می شود.

اجازه بدهید با رسم شکل مراحل اسپانسر پست شدن، تعیین بودجه و مقدار استخراج به ازای هر نیترو و انجام فعالیت خاصی که به آن نیاز دارید، تایید استخراج بعد از انجام آن فعالیت خاص توسط کاربر و در نهایت واریز مبلغ تعیین شده به حساب کاربر را به شما توضیح بدهیم.

در ابتدا باید بگویم که پست های اسپانسر دار را می توانید با ملاحظه آرم چکش در کنار گزینه نیترو شناسایی کنید.

استخراج یوزکوین

اگر قصد دارید پست جدید بگذارید هنگام تعیین قیمت محصول خود با این گزینه روبرو خواهید شد و اگر هم می خواهید از این قابلیت جذاب برای پست های قبلی خود استفاده کنید می توانید در قسمت ویرایش با همچین گزینه ای آشنا شوید. با فعال کردن این گزینه، فیلد های دیگری برای شما نمایان می شود که می توانید بودجه و میزان استخراج را مشخص کنید.

استخراج یوزکوین

در اینجا شما می توانید درآمد برای هر استخراج را مشخص کنید. یعنی هر کاربری که برای پست شما نیترو میزند و فعالیت احتمالی تعیین شده از سمت شما را انجام می دهد، این مقدار یوز استخراج میکند.

این قسمت برای تعیین بودجه کلی پست می باشد. شما به عنوان اسپانسر یک پست می توانید به هر مقدار که میخواهید بودجه برای استخراج بر روی یک پست سرمایه گذاری کرده و به همان میزان کاربران بیشتری می توانند به پست شما نیترو بزنند. توجه داشته باشید که با هر بار کلیک، یا اگر از گوشی و تبلت استفاده میکنید با هر بار لمس گزینه “افزایش بودجه” یک یوز به بودجه شما افزوده خواهد شد.

استخراج یوزکوین

در قسمت پیام اسپانسر، می توانید فعالیتی خاص را در ازای استخراج یوز از کاربر طلب کنید. البته این گزینه انتخابی است و شما می توانید تنها برای اعمال نیترو نیز به بازدید کننده خود یوز بدهید. در عین حال می توانید با تعیین عملی خاص و پس از انجام آن عمل از سوی کاربر و دریافت اطلاعات مربوط به انجام آن فعالیت، استخراج کاربر را تایید کنید.

استخراج یوزکوین

در این مرحله کاربر با کلیک یا لمس گزینه نیترو در پست های اسپانسر دار با چنین پیامی روبرو می شود که بعد از انجام فعالیت خواسته شده می تواند در کادر زیر اطلاعات مربوطه را ارسال و از اسپانسر پست تایید استخراج بگیرد.

استخراج یوزکوین

بعد از اعمال نیترو اسپانسر پست با چنین پیامی در صفحه شخصی خود روبرو می شود که در قسمت اطلاعات می تواند پیام کاربر را هم مشاهده کند. در اینجا اسپانسر می تواند بعد از چک کردن درستی فعالیت انجام شده با زدن یا لمس گزینه تایید استخراج یوز تعیین شده را از بودجه پست به حساب کاربر انتقال دهد.

استخراج یوزکوین

پس از تایید استخراج توسط اسپانسر، اسپانسر با چنین پیامی روبرو می شود که به منزله انتقال یوز مورد نظر از بودجه پست به حساب کاربر می باشد.

استخراج یوزکوین

خب حالا احتمالا با خودتان می گویید که ارز استخراج شده به چه درد می خورد؟

 

یوزکوین به چه درد می خورد؟

یوزکوین به تعداد ۲۱ میلیون ثابت پایه گذاری شده است و این عدد در واقع برآورد تیم اقتصادی یوزبیت از نیاز این پلتفورم می باشد. یوزکوین در واقع داستان یک ماجراجویی مجازی است که در آن هر توکن پشتوانه کار یا فعالیت خاصی در فضای مجازی دارد و در نتیجه با ارزش می باشد.

به عبارت ساده تر، هر کاربر می تواند در پلتفرم یوزبیت عضو شود و به فعالیت در زمینه مورد علاقه خود بپردازد و در ازای فعالیت خود و با توجه به ارزش روز یوزکوین به صورت خودکار از شبکه یوزکوین پاداش بگیرد. این فعالیت ها می تواند شامل بازاریابی دیجیتال، امور تخصصی یا عمومی، ایجاد شبکه، رشد شبکه و … شود که بر اساس نیاز پلتفرم طراحی می شوند.

لذا با توجه به ثابت بودن تعداد یوز تولید شده و با رشد شبکه و افزایش تقاضا یوزکوین، قیمت یوزکوین رو به افزایش است. شما میتوانید یوزهای استخراج شده خود را با دید سرمایه گذاری نگاه داشته و در آینده با افزایش قیمت، آن را بفروشید.

از طرفی کاربران می توانند این یوزها را در داخل پلتفورم برای خرید و فروش انواع محصولات و خدمات، اسپانسری پست ها و همچنین استفاده از دیگر امکانات پورتال استفاده کنند. همچنین می توانند در صرافی های مختلف مانند بید ارز به ترید و خرید و فروش آن بپردازند.

یوزکوین در واقع سوخت پلتفرم یوزبیت می باشد.

این سوخت در ابتدا از موجودی تعریف شده از دارایی یوزبیت استخراج می شود و سپس توسط دارندگان آن تامین می شود.

آینده در دستان ش-ماست. فاصله را بردارید!

کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی، عضو تیم مدیریتی یوزبیت، سوابق کاری: دستیار مدیر کشوری خدمات پس از فروش موبایل تکنو، مدیر امور بین الملل شرکت معدنی بازتاب کانی آرا، متخصص امور بین الملل گروه تجاری پالفا

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار