نیترو ، سوخت پست ها برای بیشتر دیده شدن

حتما با مواردی رو به رو شده اید که یک خبر، ویدئو یا تصویر در کمتر از چند روز در کل فضای اینترنت پخش و دست به دست شده است؟ شاید برایتان سوال باشد که چگونه ممکن است به این سرعت یک محتوا بین این تعداد کاربر دست به دست شود؟! با ما همراه باشید تا نیترو ، امکان جدید پلتفرم یوزبیت برای بیشتر دیده شدن را به شما معرفی نماییم.

نیترو

همانند لایک در اینستاگرام و فیو (اصطلاحی توئیتری به همان معنای لایک) در توئیتر وقتی شما از پستی خوشتان آمد می توانید به آن پست نیترو بزنید. اما نیترو علاوه بر نمایش میزان علاقه مندی کاربران به پست چند تفاوت اساسی با لایک دارد.

اول اینکه طبق الگوریتم های یوزبیت، نیترو باعث بیشتر دیده شدن و دست به دست شدن پست می شود یا به اصطلاح نیترو باعث میشود تا پست بالا بیاید.

دوم اینکه نیترو یک قابلیت ویژه به اسم استخراج یوز از شبکه دارد. به عبارت ساده تر با زدن نیترو برای پست هایی که اسپانسر نیترو هستند شما می توانید یوزکوین استخراخ کرده و به راحتی کسب درآمد نمایید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله استخراج یوزکوین را مطالعه کنید .

حتما همه شما کاربر اینستاگرام هستید. تا به حال به این فکر کرده اید که در قسمت اکسپلور اینستاگرام چرا پست های زیادی به صورت خودکار به شما پیشنهاد می شوند؟ موتورهای اینستاگرام با توجه به نوع پستی که شما لایک می کنید یا میبینید این پست ها را برای شما انتخاب می کنند اما دلیل اینکه چرا آن پست خاص از دسته بندی مورد علاقه شما برایتان انتخاب شده است به این برمیگردد که چند نفر آن پست را لایک کرده و یا دیده اند. بدین ترتیب اینستاگرام سعی در نشان دادن بهترین پست ها، البته با نظر مردم، در دسته بندی مورد علاقه تان به شما را دارد.

توئیتر نیز به همین شکل کار می کند. در صفحه اصلی توئیتر، شما توئیت ها و ریتوئیت های کسانی را میبینید که آن ها را دنبال کرده اید. بعد از گذر از این دو اولویت، نوبت به توئیت هایی میرسد که دوستان توئیتری شما فیو زده یا در زیر آن ها منشن (اصطلاحی توئیتری به همان معنای کامنت) گذاشته اند. پس بدین ترتیب فیو یا منشن دوستان شما باعث می شود که یک توئیت بالا آمده و بیشتر دیده شود.

حال با این پیش زمینه، اجازه بدهید کاربرد نیترو در یوزبیت را بیشتر توضیح بدهیم :

نیترو فعالیت یک کاربر بر روی پست شما به جهت بیشتر دیده شدن آن پست است.

نیترو

الگوریتم نیترو کاملا منحصر به فرد و هوشمند می باشد. در واقع نیترو حکم سوخت برای پست ها را دارد. پشتوانه این سوخت نیز فعالیت و اکشن کاربران در سایت است. این فعالیت می تواند فقط یک لمس ساده بر روی آیکون نیترو باشد و یا فعالیتی خاص که اسپانسر پست برای شما تعریف کرده است و البته در ازای آن کسب درآمد نیز خواهید کرد. این حقیقت که نیترو پشتوانه فعالیتی دارد در یوزبیت دارای ارزش است. یوزبیت با استفاده از الگوریتم هوشمند خود، نیتروی هر پست را برای بیشتر دیده شدن شما مصرف می کند.

طبیعی است که با بیشتر دیده شدن، پست مورد نظر نیتروی بیشتری دریافت می کند و این حلقه فیدبک مثبت تا زمانی که پست لایق دیده شدن باشد ادامه می یابد.

در آخرین آپدیت یوزبیت فضای خاصی تعبیه شده به اسم ” برترین‎های یوزبیت ” این بخش در قسمت بالای صفحه اول قرار دارد و هر کاربر که وارد سایت میشود ابتدا چشمم به این بخش می‎افتد. بخش ” برترین‎های یوزبیت ” شامل پست‎هایی با بیشترین نیترو است . پس با دریافت نیتروی بیشتر پست شما در صدر این بخش قرار میگیرد .

آینده در دستان ش-ماست. فاصله را بردارید!

 

موسس یوزبیت | برنامه نویس و توسعه دهنده وب و بلاک چین | مهندس برق

جوابی بنویسید:

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

اسلایدر سایدبار