اگر دارید این مقاله را میخوانید پس حتما با رویه استخراج ارزهای دیجیتال آشنایی دارید. استخراج ارز یا همان به اصطلاح ماینینگ پدیده ای است که در سال های اخیر در کشور خودمان هم خیلی رایج شده است و یوزبیت نیز تا همین چند وقت پیش بخش استخراج یوزکوین را در پنل خود داشت. این رویه تنها نیاز به یک دستگاه متصل به اینترنت مثل رایانه خانگی یا لپ تاپ شما دارد که با استفاده از آن وارد یکی از سایت های ماینینگ شده یا از مرورگرهای مخصوص به آن استفاده کنید تا با به کارگیری توان سی پی یو شما ارز دیجیتال استخراج یا ماین کنید. حتی دستگاه های مخصوص ماینینگ هم تعبیه شده اند که می توانید آن ها را خریداری کرده یا حتی اجاره کنید و با استفاده از آن ها کسب در آمد کنید. به همین سادگی!

پروسه بالا بسیار ساده و کارآمد به نظر می رسد. در روزگاری که همه از ارز دیجیتال و ارزش بالا و آینده بسیار روشن آن صحبت می کنند چه کاری می تواند بهتر از این باشد که در خانه بنشینید و با کمی سرمایه اولیه از این زمین بارور ارز دیجیتال استخراج کنید؟ اما این کار نیاز به در نظر گرفتن موارد زیادی دارد. زمانی بود که گفته می شد خرید دستگاه های ماینینگ بسیار به صرفه است و در طی چند ماه شما می توانید به راحتی هزینه صرف شده برای خرید دستگاه را با استفاده از خود دستگاه بدست بیاورید اما امروزه با وجود نوسان در بازار ارزهای دیجیتال، گران شدن دستگاه در اثر بالا رفتن قیمت دلار، و همچنین بسته شدن امکان استخراج برخی ارزهای خاص این رویه دیگر به صرفه نیست مگر اینکه همه جوانب آن را بسنجید.

اما ما اینجا نمی خواهیم به شما بگوییم که چه چیزهایی را باید مد نظر قرار بدهید و چه دردسر هایی باید بکشید تا بتوانید با استخراج ارز کسب درآمد کنید. ما در این مقاله می خواهیم به شما توضیح بدهیم که چطور می توانید در یوزبیت به استخراج یوزکوین از طریق شبکه بپردازید.

استخراج یوزکوین

استخراج یوزکوین

اگر جزو کاربرهای قدیمی یوزبیت هستید حتما می دانید که یوزکوین یک توکن است که از استاندارد ERC-20 پیروی می کنند و توکن های ERC-20 قابلیت استخراج ندارند. ولی یوزبیت با بهره گیری از عنصر خلاقیت روش جدیدی برای استخراج ابدا نموده است. در این روش که اصطلاحا آن را “استخراج از شبکه” می نامیم، کاربران با انجام امور تعریف شده در یوزبیت و با توجه به بودجه استخراج تعریف شده می توانند به استخراج یوزکوین بپردازند.

استخراج یوز

در مارکت یوزبیت دو نوع پست قابلیت استخراج دارند:
– پست های فروشگاهی که در آن تراکنش مالی انجام می شود.

– پست های اسپانسر دار که توسط اسپانسر، بودجه استخراج یوزکوین برای آن تعریف می شود.

 

در پست های فروشگاهی که خدمات یا محصولی به فروش می رسد، از طرف یوزبیت و به منظور رشد شبکه مقداری یوزکوین به عنوان پاداش به خریدار داده می شود.

در پست های اسپانسر دار، اسپانسر پست فعالیت خاصی را تعریف می کند و به ازای انجام آن توسط کاربر و تایید اسپانسر مبلغ یوز استخراج و به حساب کاربر واریز می شود.

این نکته نیز قابل ذکر می باشد که شما در صورتی که نیاز به انجام فعالیت خاصی توسط کاربران دارید میتوانید اسپانسر پست شوید و فعالیتتان را در شبکه یوزبیت مطرح نمایید و در ازای آن فعالیت خاص به کاربر امکان استخرج یوزکوین را بدهید.

 

خب حالا احتمالا با خودتان می گویید که ارز استخراج شده به چه درد می خورد؟

 

یوزکوین به چه درد می خورد؟

یوزکوین به تعداد ۲۱ میلیون ثابت پایه گذاری شده است و این عدد در واقع برآورد تیم اقتصادی یوزبیت از نیاز این پلتفورم می باشد. یوزکوین در واقع داستان یک ماجراجویی مجازی است که در آن هر توکن پشتوانه کار یا فعالیت خاصی در فضای مجازی دارد و در نتیجه با ارزش می باشد.

به عبارت ساده تر، هر کاربر می تواند در پلتفورم یوزبیت عضو شود و به فعالیت در زمینه مورد علاقه خود بپردازد و در ازای فعالیت خود و با توجه به ارزش روز یوزکوین به صورت خودکار از شبکه یوزکوین پاداش بگیرد. این فعالیت ها می تواند شامل بازاریابی دیجیتال، امور تخصصی یا عمومی، ایجاد شبکه، رشد شبکه و … شود که بر اساس نیاز پلتفورم طراحی می شوند.

لذا با توجه به ثابت بودن تعداد یوز تولید شده و با رشد شبکه و افزایش تقاضا یوزکوین، قیمت یوزکوین رو هب افزایش است. شما میتوانید یوزهای استخراج شده خود را با دید سرمایه گذاری نگه داشته و در آینده با افزایش قیمت، آن را بفروشید.

از طرفی کاربران می توانند این یوزها را در داخل پلتفورم برای خرید و فروش انواع محصولات و خدمات، اسپانسری پست ها و همچنین استفاده از دیگر امکانات پورتال استفاده کنند. همچنین می توانند در صرافی های مختلف مانند بید ارز به ترید و خرید و فروش آن بپردازند.

یوزکوین در واقع سوخت پلتفورم یوزبیت می باشد.

این سوخت در ابتدا از موجودی تعریف شده از دارایی یوزبیت استخراج می شود و سپس توسط دارندگان آن تامین می شود.

آینده در دستان ش-ماست. فاصله را بردارید!

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *