معرفی امکانات کامل یوزبیت
  0
10   5.2 k 

yoozbit:

یوزبیت فقط یک وبسایت نیست، یوزبیت یک تکنولوژی مدرن و یک سبک زندگی بروز است

زندگی به سبک یوزبیت یعنی زندگی مدرن بر مبنای تکنولوژی !! 

مشاغل اینترنتی و درآمد آنلاین با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌ها . کار با پلتفرم غیرمتمرکز تجاری یوزبیت نیازمند برخی آموزش ها و یادگیری هاست که در این مقاله به معرفی کلی امکانات پلتفرم یوزبیت میپردازیم 

یوزبیت سبک مدرن زندگی 

برای شروع وارد سایت یوزبیت به آدرس yoozbit.com میشویم . اولین صفحه ای که مشاهده میکنیم به شکل تصویر زیر است. برای ورود به حساب کاربری یا ایجاد یک حساب کاربری جدید باید بر روی لوگو کلیک کنیم : 

پس از کلیک بر روی لوگو در صفحه ابتدایی وارد صفحه زیر میشویم : 

اگر قبلا در یوزبیت حساب کاربری داشتیم، در این صفحه با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود میتوانیم وارد پلتفرم شویم. اما اگر نیاز داریم تا یک حساب کاربری جدید ایجاد نماییم بر روی گزینه ای که با خط قرمز مشخص شده کلیک میکنیم 


با کلیک بر روی گزینه " حساب کاربری ندارم " وارد صفحه ثبت نام میشویم !! 

برای ثبت نام نیاز به اطلاعاتی که در تصویر زیر مشاهده میکنید داریم : 


با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و کلیک بر روی گزینه " ایجاد حساب کاربری " به خانواده بزرگ یوزبیت می پیوندید !!! 

حالا یک سبک مدرن از زندگی برای شکا آغاز شده است !! منتظر ملاقات پی در پی خود با تکنولوژی باشید !!! 

امکانات یوزبیت 

در ادامه امکانات کلی پلتفرم تجاری یوزبیت را بصورت خلاصه توضیح میدهیم . 

اولین ایستگاه صفحه " خرد منتخب " میباشد . این صفحه همانطور که از نامش پیداست متعلق به صفحاتو کاربران منتخب شماست!! افرادی که شما با آنها ایجاد رابطه کرده اید!! 


صفحه خرد منتخب که با آیکون خانه مشخص شده در واقع محیط خصوصی شماست!! در این صفحه شما فقط بیت های اطلاعاتی صفحاتی که با آنها ایجاد رابطه کرده اید را میبینید . میتوانید بیت های آنها را نیترو بزنید ( لایک کنید ) یا برای آنها نظر بنویسید ( کامنت بگذارید ) و یا حتی بیت خاصی را در صفحه شخصی خود بازنشر دهید. 

دهکده جهانی اطلاعات 

صفحه بعدی را میتوان " دهکده جهانی اطلاعات " نامید . در صفحه " خرد جمعی " شما میتوانید تمامی بیت های اطلاعاتی که در پلتفرم یوزبیت ایجاد میشود را مشاهده کنید. در صفحه " خرد جمعی " ایجاد رابطه مهم نیست!! 


در صفحه خرد جمعی که با آیکون ذره بین مشخص شده همه بیت های اطلاعاتی که در پلتفرم یوزبیت تولید میشوند قابل مشاهده هستند. فارغ از این که شما با این صفحات رابطه دارید یا نه !! میتوانید در دهکده جهانی اطلاعات دور بزنید، بچرخید و بیت های مورد علاقه خود را پیدا کنید. حتی میتوانید با صفحات جدید ایجاد رابطه کنید. 

تولید بیت اطلاعات

چگونه میتوانید یک بیت اطلاعاتی تولید کنید ؟؟ 

با استفاده از سومین گزینه (+) که در تصویر زیر مشخص شده وارد کارگاه تولید بیت های اطلاعاتی میشوید. تولید بیت اطلاعات مهمترین روش کسب درآمد از طریق پلتفرم یوزبیت است. 

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید در این صفحه میتوانید بیت اطلاعات تولید کرده و بیت تولیدی خود را بصورت رایگان و یا در ازای پرداخت مبلغ در اختیار دیگر کاربران قرار دهید. 

کمی پایین تر میتوانید امکانات بیشتری را به بیت خود اضافه کنید . مثلا میتوانید بیت را از حالت رایگان خارج کرده و یا اطلاعات مکانی را اضافه کنید و یا حتی برای بیت خود بازدید ویژه بخرید 


در مورد تولید بیت اطلاعات در یک ویدیو جداگانه بصورت مفصل صحبت کرده ایم که میتوانید از طریق لینک زیر ویدیو آموزشی تولید بیت اطلاعات را مشاهده نمایید : 

چگونه بیت اطلاعاتی تولید کنیم ؟ 

شبکه سازی 

شبکه سازی و بازاریابی اینترنتی یکی دیگه از روش های کسب درآمد در پلتفرم تجاری یوزبیت است. در این بخش یک لینک اختصاصی و ابزارهای بازاریابی در اختیار کاربران قرار میگیرد. هر فردی که از طریق لینک اختصاصی کاربر وارد یوزبیت شده و ثبت نام نماید بعنوان شبکه کاربر محسوب شده و 10

% از درآمد فرد بصورت دائم به کاربر شبکه ساز تعلق میگیرد. هر چه شبکه گسترده تر کسب درآمد بیشتر و موقعیت تجاری بهتر !! 

یوزبیت در زمان های مختلف اقدام برگزاری مسابقات بازاریابی و شبکه سازی میکند که جوایز ارزنده ای نیز به همراه خواهد داشت. در این مسابقات کاربر ضمن شبکه سازی و گسترش شبکه تجاری خود در مسابقه نیز شرکت داه شده و به 3 نفر از برترین شبکه سازان جایزه تعلق میگیرد . 

در همان صفحه شبکه سازی و کمی پایین تر میتوانید جدول مسابقات را مشاهده کنید و پایین تر از آن نیز جدول شبکه اختصاصی شما و اطلاعات افراد شبکه تان قابل مشاهده است.کسب درآمد قطره ای 

بخش دیگر یوزبیت برای کسب درآمد اینترنتی بخش " کسب درآمد قطره ای " است . در این بخش که با کلیک بر روی گزینه مشخص شده قابل دسترسی میباشد، بیت هایی وجود دارند که شما میتوانید با بازدید از آنها درآمد کسب کنید.

برخی از بیت های تولید شده در یوزبیت اسپانسر درآمد قطره ای میشوند - در واقع همان خرید بازدید ویژه در بخش تولید بیت -  این بخش همان فضایی است که بیت های اسپانسردار بازدید میگیرند. میزان درآمد از هر بازدید برای بیت های خاص توسط خود اسپانسر ( تولیدکننده بیت ) تعیین میشود. 


پس از پایان زمان مشاهده هر بیت، مبلغی که اسپانسر برای هر بازدید تعیین کرده است به حساب بازدید کننده واریز میشود. این بخش بصورت قطره ای کسب درآمد میکند، یعنی کار ناچیز = مبلغ ناچیز 

میز کار 

امروزه معنای میز کار به یک صفحه نمایش کامپیوتر یا موبایل تغییر پیدا کرده است. بخشی از سایت یوزبیت در واقع میز کار شماست که با کلیک بر روی لوگو - با دایره قرمز مشخص شده - قابل دسترسی است. 


بسیاری از اطلاعات مورد نیاز در بخش میز کار قابل مشاهده بوده و اعمال زیادی نیز از این طریق انجام میشوند . برای مثال در تصویر بالا فلش آبی رنگ شما را به بخش پیام های خصوصی هدایت کرده و فلش زرد رنگ درب ورود به بخش گزارش فعالیت های شما در پلتفرم را نشانتان میدهد. 

همچنین رتبه شما در سایت، تعداد فروش موفق، تعداد بیت های تولیدی و میزان بازدید از صفحه شما نیز مشخص است. در ضمن میتوانید سطح کاربری خود و میزان امتیاز لازم تا رسیدن به سطح کاربری بعدی را نیز در این صفحه ببینید.

در پایین صفحه نیز گزینه هایی وجود دارد : 

نمایه : این گزینه شما را به صفحه شخصی خودتان هدایت میکند

خریدها : گزینه خریدها نیز اطلاعات خریدهایتان و وضعیت آنها را به شما نشان میدهد

کیف پول : کیف پول فضای امن نگهداری دارایی‌های غیرمتمرکز شماست ! در کیف پول داخلی یوزبیت میتوانید ارز دیجیتال و مبالغ ریالی و دلاری را ذخیره نمایید. تصویر زیر صفحه اصلی بخش کیف پول داخلی یزوبیت را نشان میدهد


همانطور که تصویر بالا نشان میدهد، در این بخش میتوانید مقدار دارایی غیرمتمرکز (یوز) و معادل دلاری آن را ببینید. از نمودار نوسانات قیمت یوز برای تحلیل و پیش بینی قیمت یوز در آینده استفاده کنید، نرخ تبدیل یا قیمت روز یوزکوین را مشاهده کرده و عملیاتی مثل واریز و انتقال وجه و همچنین تبدیل را به یوز و به تومان انجام دهید

مارکت تبدیل یوز

اگر بر روی گزینه تبدیل کلیک کنید وارد مارکت تبدیل یوز میشوید!! در بخش مارکت تبدیل امکان خرید و فروش توکن دیجیتال یوز فراهم شده است. 


در این بخش ضمن مشاهده پیشنهادات فروش ثبت شده و خرید از پیشنهاد موردنظر، میتوانید پیشنهاد فروش خود را نیز ثبت نمایید. در بالای صفحه نیز اطلاعات دیگری قابل مشاهده است. و در پایین صفحه نیز در دو جدول جداگانه سابقه خرید و فروش شما لیست شده است : 


در یک ویدیو آموزشی بصورت مفصل در مورد بخش کیف پول و مارکت ترید یوز صحبت کرده‌ایم که میتوانید از لینک زیر ویدیو را ببینید : 

آموزش کامل بخش کیف پول و مارکت ترید پلتفرم یوزبیت

تنظیمات : قسمت تنظیمات از بخش میز کار برای شخصی سازی و انجام برخی تنظیمات خاص کاربران تعبیه شده است. 

در این بخش میتوانید برای صفحه شخصی خود یک تصویر پروفایل و یک عنوان مناسب انتخاب کنید، همچنین توضیحات سر در صفحه خود را بنویسید و به وبسایت یا شبکه های اجتماعی خودتون لینک بدید 
با کلیک بر روی ویرایش اطلاعات در قسمت بالای صفحه تنظیمات، وارد صفحه زیر میشوید. 

در این قسمت میتوانید اطلاعات شخصی خود را ویرایش کنید: نام و نام خانوادگی، کدملی، شهر و استان، آدرس، شماره حساب بانکی، شماره شبا، آدرس کیف پول دیجیتال، شماره تلفن و ایمیلدر ضمن از صفحه تنظیمات میتوانید نسبت به ارتقا حساب کاربری خود نیز اقدام نمایید !!! 


توجه داشته باشید که ثبت نام و استفاده از یوزبیت کاملا رایگان است اما اگر میخواهید بصورت کاملا حرفه ای و با استفاده از امکانات حرفه ای و مدرن کسب و کار خود را بر بستر پلتفرم یوزبیت ایجاد کرده و گسترش نمایید پیشنهاد میکنیم مبلغی جزیی با روش پرداخت یوز بپردازید و حساب کاربری عادی خود را به حساب کاربری ویژه ارتقا دهید 
جستجو

کاوش در یوزبیت از صفحه اصلی خرد جمعی و خرد منتخب امکان پذیر است . میتوانید بر اساس دسته بندی اطلاعات، عنوان بیت اطلاعات موردنظر، هشتگ و موقعیت مکانی به جستجو در فضای بیکران پلتفرم یوزبیت بپردازیدسخن پایانی

امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گرفته باشه و بخش گسترده ای از نیازهای شما رو پاسخگو باشه !! 

فراموش نکنید که یوزبیت یک شبکه غیرمتمرکز هست پس تمام اعمال شبکه، پیشبرد شبکه، بهبود شبکه و در نهایت رسیدن به اهداف شبکه کاملا بستگی به فعالیت های کاربران دارد. پس نه تنها فعالیت شما میتوانید به بهبود عملکرد شبکه کمک کند بلکه نظرات، ایده ها، پیشنهادات و انتقادات شما نیز میتواند بسیار مفید باشد . 

نظرات خود را پایین همین بیت کامنت کنید و یا از قسمت پشتیبانی با ما در ارتباط باشید 7 ماه پیش