درباره یوزبیت

تیم یوزبیت در سطح اول با اتکا به الطاف خداوند منان و در سطح دوم با تلاش مهندسین و کارکنان خود قصد دارد تا تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت در سطوح مختلف را بصورت بسیار ساده شده و آسان در اختیار مردم عزیز ایران قرار دهد.
همانطور که میدانید مبحث " تجارت الکترونیک " بحثی بسیار گسترده و در مواقعی بسیار پیچیده است. افرادی که قصد انجام تجارت الکترونیک و درواقع درآمدزایی از اینترنت را دارند نیاز به گذراندن دوره‎هایی با صرف زمان و هزینه بالا دارند.
" تجارت الکترونیک " همچنین بعنوان یک رشته دانشگاهی در اکثر دانشگاه های کشور و در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد تدریس میشود که مسلما تحصیل در این رشته نیاز به شرکت و قبولی در کنکور سراسری مقطع ارشد را دارد .
یوزبیت اما با ایده " تجارت الکترونیک آسان برای همه " بعنوان اولین پلتفرم و شبکه تخصصی تجارت الکترونیک ایران پا به عرصه وجود گذاشت و ایده خود را بعنوان هدف نهایی فعالیت های خود قرار داد تا بتواند کسب درآمد از اینترنت ، کار آسان و درآمد بالا و همچنین تجارت الکترونیک را بصورت بسیار ساده شده در اختیار همه ایرانیان قرار دهد.
امروزه با پیاده سازی ایده یوزبیت ، افراد برای فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک هیچ نیازی به گذراندن دوره‎های سخت و پرهزینه تجارت الکترونیک یا تحصیل آکادمیک در این رشته را ندارند بلکه میتوانند از طریق یوزبیت بطور مستقیم وارد دنیای بزرگ تجارت الکترونیک شده و بسیار آسان به کسب درآمد از اینترنت دسترسی داشته باشند.
یوزبیت فعالیت خود را در سال 96 در حوزه تجارت الکترونیک، دیجیتال مارکتینگ و تکنولوژی‎های مبتنی بر بلاکچین آغاز نمود و با کمک خداوند و تلاش‎های شبانه‎روزی مهندسین خبره و کارکنان مسئولیت پذیر خود توانست در مدت یکسال ایده‎های تازه و بسیاری را در حوزه فعالیت خود پیاده‎سازی کرده و در اختیار هموطنان گرانقدرمان قرار دهد.
ما توانستیم با درستکاری ، هدف‎گذاری ، ایمان و همچنین مشایعت شما مردم فهیم ایران بعد از گذشت تنها یکسال از شروع فعالیت خود ، اعتماد کاربران را بطور کامل جذب کرده و در بین فعالین حوزه اینترنت و بازاریابی نامی شناخته شده باشیم.
تیم یوزبیت با تکیه بر خداوند متعال و اعتماد و همراهی مردم همچنان به تلاش ادامه میدهد تا هر روز خدمات بیشتری در حوزه تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت را به کاربران خود ارائه دهد و به امکانات پلتفرم خود بیافزاید. یوزبیت سعی دارد کسب درآمد را تسهیل کرده و راه دسترسی به درآمد آسان را برای همه مردم ایران باز بگذارد.
از دیگر اهداف یوزبیت، ارتباط زیست بوم تجارت الکترونیک ایران با تجارت الکترونیک جهان می باشد.

globessl logo-samandehi
© 2018 Yoozbit.com All Rights Reserved