یوزبیت | راه حلی نو برای کسب درآمد

یوزبیت اولین پلتفرم تجارت الکترونیک ایران می باشد که امکان کسب درآمد از اینترنت را بر تمامی علاقه مندان به کسب درآمد در اینترنت در هر سطحی را فراهم می سازد. یوزبیت امکان ساخت، توسعه، مدیریت و ارتباط در شبکه مجازی اختصاصی را برای کاربران و کسب و کارها فراهم می سازد.
کسب و کارها و کاربران عادی میتوانند در یوزبیت رایگان صفحه شخصی خود را بسازند و از امکاناتی نظیر، ساخت شبکه اختصاصی و ارتباط دوطرفه طبق راهبرد یوزبیت، ارتقا حساب به حساب فعال و کسب درآمد از شبکه، کسب درآمد از استخراج با پردازنده، کسب درآمد از گردونه شانس، شرکت در مسابقات فروش و... بهره ببرند.
همچنین کاربرانی که محصول یا سرویسی برای ارائه دارند میتوانند از پتانسیل بازاریابی، تبلیغاتی و فروش یوزبیت برای توسعه کسب و کار خود بهره ببرند.


تجارت الکترونیک با یوزبیت

تیم یوزبیت سعی دارد امکان کسب درآمد از تجارت الکترونیک را در هر حوزه ای برای کاربران فراهم سازد.

فواید یوزبیت

شبکه اختصاصی
یوزبیت این امکان را به شما می دهد تا چندین لایه شبکه سازی نمایید و در همه لایه ها از شبکه اختصاصی خود مدیریت و ارتباطی حرفه ای داشته باشید.
At the moment there are 14 trading pairs.
ابزار و آمار
ابزار های مدیریتی نظیر ایمیل مارکتینگ، پیامک، پیام درون برنامه ای، نمایش آمار و اطلاعات شبکه و از همه مهم تر آموزش و الگوریتم یوزبیت میتواند رشد شبکه مجازی کسب و کار شما را دو چندان نماید.
کسب درآمد
فعالان در حزوه تجارت الکترونیک با ساخت شبکه مجازی کسب و کار خود علاوه بر توسعه کسب و کار خود به صورت خودکار از برنامه های بازاریابی یوزبیت کسب درآمد می نمایند.
افزایش فروش
یوزبیت یک جامعه مجازی از فعالان در حوزه تجارت می باشد که جهت دار در راستای اهداف تعیین شده به منظور کسب درآمد جمعی فعالیت می باشد. شما با بهره گیری از پتانسیل بازاریابی یوزبیت میتوانید فروش محصولات یا خدمات خود را افزایش دهید.
as well as 24/7 user support in 5 international languages.

مارکت آزاد یوزبیت

در مارکت آزاد یوزبیت میتوانید کالا دیجیتال و یا سرویس مورد نیاز خود را بخرید و بفروشید.

این پلن تبلیغات بنری در مکان های پربازدید پلتفرم قرار میگیرد و به صورت 3 ماهه با تخفیف ویژه واگذار می شود. یوزبیت روزانه بیش از 12000 بازدید به خود می بیند.

این پلن تبلیغات بک لینک در پلتفرم قرار میگیرد و به صورت 3 ماهه با تخفیف ویژه واگذار می شود. علاوه بر ارزش های تبلیغاتی به سئو سایت شما کمک به سزایی می کند.

فروش ویژه اسکریپت اختصاصی استخراج ابری، همراه با قابلیت استخراج ارزهای دیجیتال با پردازنده توسط کاربران به همراه پشتیبانی اختصاصی از یوزبیت

تبلیغات کلیکی یا به اصطلاح PTC از جمله خدمات تبلیغاتی پلتفرم یوزبیت می باشد. این پلن به صورت 5000 کلیک با تخفیف ویژه واگذار می شود.